Göz Makyajı Göz çevresi kapaticisi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ebmur

Lr health&beauty ;)
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2015
52
13
40
Merhaba benefit erase paste yani göz kapaticisialtına kullanılan bir ürün yerine kullanabileceğim daha uygun fiyatlı başka bir ürün varımdır? Göz çevrem çok mor ve kapaticiyla kapanmıyor. Altına bir ürün kullanılması lazımmis yardımcı olur musunuz?

Yok mu yardımcı olan arkadaş göz altlarım çok mor nasıl kamufle edecegim

Merhaba,
Göz altı kapatıcısı bakarken ürünün dokusuna dikkat etmeni öneririm öncelikle.
Yani bazı göz altı kaptıcıları ince krem bir dokuya sahip olurken bazıları daha pudra içeriği yoğun olan kalın kapatıcılar şeklinde olabiliyor. Göz altlarında çok fazla morluk varsa, direk kapatıcıdan önce 'corrector' dediğimiz renkli bir kapatıcı kullanmanı ve üzerine ten rengine uygun bir kapatıcı veya fondoten uygulamanı tavsiye ederim.
Yani 1. adım morluklar için önce turuncu renkte bir corrector kullanmanı tavsiye ederim. Moru kapatmak için, kontrast renk olan Turuncu renk düzenleyicisi görevini görecek ve daha sonra da üzerine süreceğin ten renkte kapatıcın tam anlamıyla istediğin gibi renk eşitsizliğini sağlayacaktır.
Ürün önerisine gelince, cildine uygulayacağın bu tarz ürünler için öncelikle dikkatli olmakta fayda var, özellikle fondoten ve kapatıcı gibi kremsi ürünler yağ içerdiği içim kaliteli olması bence şart. Nyx markası fiyat olarak diğer markalara göre daha uygun. Şu sıralar Mac'te de %20 indirim varmış belki oraya da bakabilirsin
Sevgiler...

Çok çok teşekkür ederim bu yazınızla bana çok büyük yardımcı oldunuz valla kapattigimi sanıyordum meğersem kapatmak yerine daha çok mor geziyordum

The balm concealer kesin çözüm arkadaşlar alerji+genetik morluk+yorgunluk durumunda nerdeyse siyah olan göz çevremi kapatıyor kalıcılığı da güzel fakat mutlaka pudra ile sabitlemek gerekli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…