Göz Makyajı göz çevresi için kapatıcı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

foransys

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
269
2
göz makyajı aydınlık bir göz çevresine yapıldığı zaman kendini gösteriyor. peki, göz çevresi için kapatıcı kullanan varmı(göz çevresi koyulukları için) ve ne kullanıyorsunuz. ayrıca bu kapatıcılar göz çevresine zarar vermezmi. tavsiyeleriniz önerileriniz kullandığınız ürünlerle ilgili paylaşım lütfen

ben mac studio finish concealer kullanıyorum

memnunum...
yalnız göz cevresi için concealer kullananlar özellikle nemlendirmöeye cok daha fazla dikkat etmeli
kurutuyor zira concealer goz cevresini...

bence önemli olan gözçevresini iyi nemlendirmek gerekli su ihtiyacını saglamak ben yüzüm içi kullandıgım fondotenin 2ton açık numarasını gözçevreme sürüyorum elite mat serisi karma yaglı ciltlere şiddetle tavsiye ederim

tatlım fondoten kullanmasan o yapısı itibri ile daha kalındır yani göz çevren için uygun olmaz
dior alabilirsin mesela nemlendirme özelliğide var hem

ben mac studio finish concealer kullanıyorum

memnunum...
yalnız göz cevresi için concealer kullananlar özellikle nemlendirmöeye cok daha fazla dikkat etmeli
kurutuyor zira concealer goz cevresini...

canım ben senin tavsiyen üzere cildin için bebak kullanıyorum göz çevresinede sürülebilrmi bebak nemlendirici yada ne önerirsin

tatlım fondoten kullanmasan o yapısı itibri ile daha kalındır yani göz çevren için uygun olmaz
dior alabilirsin mesela nemlendirme özelliğide var hem
fikrin genel nlamda çok dogru ;ama hiç kusmadı yani yag topcugu,beze oluşmadı hani genelde gözçevresinde çok sorun yaşar hanımlar ben bakımını iyi yapıyorum diye düşünüyorum

canım ben senin tavsiyen üzere cildin için bebak kullanıyorum göz çevresinede sürülebilrmi bebak nemlendirici yada ne önerirsin

canım kullanılmamalı aslında
ama ben kullanıyorum
göz makyajımı falan bebakla cıkarıyorum arada sırada
yüzüme sürdügüm nemlendiriciden de parmak uclarımda kalanı hafifce masaj yaparak uyguluyorum göz cevreme
bi zararını görmedim

nasıl bakım yapıyorsunuz öğrenebilirmiyim

burda benim doktorumun keşfettigi bir yöntem var:napaj diye genç cilde c olgun cilde avitamini tekviyesi yapıyo işlem deri altına degil enüst tabakaya enjeksiyon şeklinde oluyor igneler yüze girmiyor dikiş makinası gibi vuruyor çok memnunum ayda 1yaptırıyorum bunun dışında 8yıldır hiç şaşmaz göz çevresi kremim(md formulations kullanıyorrum) ama öyle geçiştirerek sürmem özenerek masajla sürerim elime ne meyve geçse kabugunu gözaltıma yapıştırırım vitamini haricen de alsın diye

bende bi krem var kayısı çekirdeği kremi nemlendirici ve arkasında göz çevresinede sürülebilir ve kırışıklık önleyicidir diyor ben birde onu kullanıyorum. sen duydunmu hiç böyle bi krem hatta byle bi başlık açtık forumda

ben avonun göz kapatıcısını kullanıyorum ve çok memnunum şimdiye kadar bi zararını duymadım gerçekden çok etkili ve uzun zaman dayanaıklı herkeze tavsiye edebilirim...

Ben kullanıyorum, mesela dün gece hiç uyumadım ve çok ağladım senağlama

Normalde göz altlarım mosmordu ve annemler hemen anlayacaktı, ama stick kapatıcı kullandım ve kimsenin ruhu duymadı :lepi:

Ben kullanıyorum, mesela dün gece hiç uyumadım ve çok ağladım senağlama

Normalde göz altlarım mosmordu ve annemler hemen anlayacaktı, ama stick kapatıcı kullandım ve kimsenin ruhu duymadı :lepi:

stick kapatıcı nasıl oluyor marka isim varmı ve ne kadar fiyatı.

Canım senin için hemen resim çektim, kestim ve yolluyorum. Ben bu kapatıcıyı Belçika'dayken 2 €uro'ya almıştım ve çok memnunum :lepi:

bugün tekin acar'a gittim ve estenin gözaltı kapatıcısını sordum ufacık birşey 64tl dedi gözlerim yerimden çıktı ben hergün kullanan birim bana ancak 2 hafta dayanır alamadım açıkcası... bildiğiniz şöyle 30tl 40tl arası güzel gözaltı kapatıcısı varmı acaba ???

Merhaba Esracım,
Max Factorun stick olanını kullanıyordum bir ara, gayet memnundum. Ayrıca o kadar pahalı değil, kapatıcılığı gayet güzel. Ayrıca öyle çok miktarda gitmiyor. Ruj boyutunda satılıyor ve hergün kullanmama rağmen 1 seneye yakın gidiyor. kaydirigubbakcemile2
Ben son zamanlarda Niveanın krem kıvamında olan ucu fırçalı, kalem şeklindekini kullanıyorum, bu da iyi ama tabi stick şeklindekiler kadar kapatıcı olmuyor daha hafif. Bu da o kadar pahalı değil sositososito

bugün estee double wearın gozaltı kaatıcısını denedim ve cok begenmedım putur outur oldu kı gozaltım oyle sorunlu değildir. fondotenı super ama gozaltı kapatıcısı ıcın aynı seyı soyleyemeyecegım.

pastelin almıştım 6ytl ye..01 numarası ben acık tenliyim ama..orda bakarsın ben cok memnunum gerçi göz altlarım mor falan degil..ama yorgunluktan bazı sabahlar işe giderken kahvelik oluyordu renginde..işime yarıyor..
zararı cok da yoktur ama var oldguu kesin...
göz cevresi temizleyicisi kullan akşamları mutlaka temizleyip yatmak şart..bakım yapıyor benimki bodyshop un papatya özlü göz makyajı temizleyicisi cok iyi fiatı 30civarı ama bi yıl gidiyor bana yazları zaten makyaj yapmadıgımdan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…