Göz Çevremdeki Kırışıklıklara Yardım :(

isilisil75

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2013
9
0
Arkadaşlar merhaba. Göz çevresinde oluşan kırışıklıklar için ne tür bir estetik operasyon uygulanıyor? Ağrılı mıdır? Ne kadar süre morluklarla gezerim :) Daha önce ameliyat olanlar varsa yazabilir mi :) Doktorlara danışmadan önce tecrübeli arkadaşlardan bilgi alayım dedim :) Teşekkürler. Işıl.

Arkadaşlar merhaba. Göz çevresinde oluşan kırışıklıklar için ne tür bir estetik operasyon uygulanıyor? Ağrılı mıdır? Ne kadar süre morluklarla gezerim :) Daha önce ameliyat olanlar varsa yazabilir mi :) Doktorlara danışmadan önce tecrübeli arkadaşlardan bilgi alayım dedim :) Teşekkürler. Işıl.

Canım ben göz estetiği yaptırdım, göz en hassas konu kendi araştırmamda üç doktor bu konuda tecrübeliydi. Nuri Çelik, Osman Oymak Tayfun Türkaslan. Ben sonuncusuna ameliyat oldum. Sonuçtan çok memnunum bence hepsi biribirinden kıymetli.
Torba aldırma ve alt kapak kırışıklığı yapıldı.

çok teşekkürler. peki doktorların klinikleri nerelerde? ben levent civarında oturuyorum buralarda bulursam şahane olacak :)

çok teşekkürler. peki doktorların klinikleri nerelerde? ben levent civarında oturuyorum buralarda bulursam şahane olacak :)

Canım bende morluk ve hafif torba var, bir doktor dolgu yaptı geçmeyince lazer yaptı, sonuç alamadım. Forumlardan bazı isimlere yoğunlaştım inşallah istanbulun neresindelerse gidicem yeterki iyi olsunlar.

neden illede cerrahi operasyon? kırışıklık için botox son derece etkili ve yeterli bence

neden illede cerrahi operasyon? kırışıklık için botox son derece etkili ve yeterli bence

Botoks alt kapaktaki torbalari cok belirginlestirdi iki kez yaptirdim. Zaten vardi ama botoks dsha kotu yapiyor.
Botoks faydali olbilir ama bir bana yaramiyor..

Sevgili Isil, her isi yapan doktorlardan uzak dur. Ben torba aldiracam kirisiklikta var bence burada isimlerini vermisler. Narinas her yerde Tayfun Turkaslani tavsiye etmis ama diger tecrubeli doktorlarida dikkate almak lazim. Botoks bende yaramadi onu da dusun canim. Ama belki sende ise yarar...

Botoks alt kapaktaki torbalari cok belirginlestirdi iki kez yaptirdim. Zaten vardi ama botoks dsha kotu yapiyor.
Botoks faydali olbilir ama bir bana yaramiyor..
Canım bunu doktorunmu söyledi. Yoksa senmi böyle dusunuyosun. Botoks doğru amaçla kullanilinca gercekten ise yarıyor

gözaltı kırışıklarına botoks yapmıyor benim gittiğim dr. biraz yana doğru yaptı bendede daha kötü oldu

prof dr nazmi bayçın'ın başka bir forumdan bir hastasıyla karşılaştım o da önerdi çok memnun olduğunu söyledi. sanırım doktorumu buldum :) yeri de bana yakın. gidip görüşeceğim detayları yazarım artık buradan. hatta ameliyatımı olur öyle yazarım kimbilir :p :))

X