Göz bebeğinden adet olup olmicanız anlaşılıyor?

kemancxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2007
348
0
kızlar paylaşmak istedim bu bilgimi sizinle.gerçi bi tane daha konu açtım ama kimse ilgilenmedi az önce:KK43:(((
eski hocalar sölermiş bunu hep ve bende hep test etmişimdir bunu.adetliyken gözbebeğinizin içinde bi nokta var ya o kocaman oluyor ama adetli değilseniz küçücük.denenmştir.karanlık ışıkta bakmayınız.benimkiler büyümeye başlamış.nasıda heves etmiştim bu ay hamileyim diye.:KK43::KK43:

peki hamileysek nasıl anlıycaz. ben anlamadım. :KK69: hamilelik belirtisinde gözbebeklerinde büyüme diyorlar. karanlıkta zaten büyürler. ışık çokkendemi büyük oluyorlar. ayyy iyice kafam karıştı. biyolojim altüst :KK53: :KK53: :KK52: :KK52:

hamilelikvedogum.info/hamilelik-gebelik-bilgiler/hamilelik-gebelik-belirtileri/;

burda da hamilelik belirtisi olarak gösterilmiş gözbebeklerinin büyümesi :)

ama sanırım içindeki bi noktadan bahsediosun. ben hiçbi zaman gözbebeğimin içinde nokta görmedim:KK70: sanırım renkli gözlülerde belirgin oluyor o :)

Son düzenleme:
arkadaşlar benim gözüm kahve rengi ve ben o noktayı görebiliyorum dikkatli bakarsanız sizde göreceksiniz.adete bi gün kaala yada adet günü belli oluyor canlarım..hamilelik değil cnm adet olacan belli oluyor

yanıltıcı bir bilgi olabilir çünkü gözbebeklerimiz ışıkta küçülüüp gölgede büyür bunu deniyebilirsiniz
adet için bunu bakmamız gerekiyorsa hangi tür ışıkta bakmalıyız????

yanıltıcı bir bilgi olabilir çünkü gözbebeklerimiz ışıkta küçülüüp gölgede büyür bunu deniyebilirsiniz
adet için bunu bakmamız gerekiyorsa hangi tür ışıkta bakmalıyız????

heralde en iyisi bi başkasına baktırmak:)ben anneme baktırıyorum hep

kızlar paylaşmak istedim bu bilgimi sizinle.gerçi bi tane daha konu açtım ama kimse ilgilenmedi az önce:KK43:(((
eski hocalar sölermiş bunu hep ve bende hep test etmişimdir bunu.adetliyken gözbebeğinizin içinde bi nokta var ya o kocaman oluyor ama adetli değilseniz küçücük.denenmştir.karanlık ışıkta bakmayınız.benimkiler büyümeye başlamış.nasıda heves etmiştim bu ay hamileyim diye.:KK43::KK43:

gözbebeği büyümesi ışıkla-karanlıkla alakalı bişey. hemen adet olcam diye moralinizi bozmayın. inşallah olmazsınız.

arkadaşım ne demek istediğini anlamadım valla ben
gözbebeğinimi kastediyorsun siyah olanı

kızlar mrb. bende tanm bu noktada takılı kalmıştım 6 haftalık hamileyim hamilee olduğumu öğrendiğim günden beri dikkatimi çektmişti gözbebeklerimdeki büyüme ve hergün sık sık aynaya bakardım. bebeğimin içimde olduğunu sanki ona bakar gibi hissederdim dün akşam aniden kayboldu o büyüme. vardı eminim yine bakmıştım. 1 saat falan uyumuşum lavobaya kalktığımda farkettim gözbebeklerim küçücük olmuştu ve hiç başdönmesi yaşamamıştım bugüğn başım döne döne bir hal oldu bir fikriniz varmı bu konuda

X