Kontakt Lens Göz Atın Lütfenn :))

queenEf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2015
9
3
34
lens.jpg Adsız.png

Herkeze merhaba kızlar kafam çok karışık inanın ben lensler konusunda çok bilgili degilim sadece 1 kere freshlook lens aldım gri ama gözümde mavi oldu ben şu 2 resimdeki gibi tam giri olan lenslerden istiyorum 1.resimdeki desio'nun erkekler için tasarlanmış olan smoky grey 2. resimdekini bilmiyorum ama çok güzel böyle tam gri olan lens markaları lensler söylerseniz mutlu olurum şimdiden teşşekürler :))

bir insan Allah ın yarattığı göz rengini beğenmeyip neden bu rengi değiştirmek ister ki

dünya hayatı kısa canım kardeşim.vakti biraz ahirete yönelik değerlendirmek lazım

Dini mesajlar yasak o yuzden bu muhabbet uzerinden devam etmek istemiyorum. Ama sizin açınızdan bakınca saçını boyatan, kesen, ağda yapan vs vs hepsi Allahın yarattıgını değiştirmek oluyor. Hiç birini yapmayalım mı?

Buralar karisir mesajim surada dursun :KK53:

Ilk renk guzelmis konu sahabi..

Dini mesajlar yasak o yuzden bu muhabbet uzerinden devam etmek istemiyorum. Ama sizin açınızdan bakınca saçını boyatan, kesen, ağda yapan vs vs hepsi Allahın yarattıgını değiştirmek oluyor. Hiç birini yapmayalım mı?
bu soruların hepsinin cevabını bulmanız mümkün biraz ilginiz varsa hepsini öğrenebilirsiniz
buyrun buradan başlayın
www.sorularlaislamiyet.com

Kızlar istedigim griyi bulamayınca solotica solflex quartzo aldım bakalım bekliyorum :)) maxresdefault.jpg bu renk kızlar

X