Göz Çevresi Bakımı Göz altında başlayan ilk çizgilenme problemlerine karşı....

acemisurucu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2010
51
0
30 yaşındayım, tam düzenli bir krem kullanıcı olmasam da genel itibari ile göz kremi ve yüzüm için uygun bir krem mutlaka kullanırım. ama ne yazık ki akşam makyajla uyuduğum (özellikle rimel sürmemişsem) çok olur. bir kaç ay öncesine kadar gözlerim ve yüzüm 20 yaşındaki gibi olmasa da iyiydi yani sadece mimik yaptığımda (kaşlarımı kaldırdığımda alnımda , kaşlarımı çattığımda kaş arası, çok gülmekten gülümseme çizgileri... ) oluşan belli belirsiz çizgiler oluşuyordu. yani gerçekten yaşıtlarımdan daha iyi olsamda kendimdeki değişikliğin farkındaydım...özellikle bana dedikleri bir şey vardı"cildine bu yaştan sonra iyi bak inan bana çizgiler 1 günde bile ortaya çıkıyor" diyorlardı, yüzünde çizgi hiç oluşmayanlar için bu söz çok ütopik gelebilir belki ama çizgileri başlayanlar bunun tam da böyle olduğunu bilir... mesela benim yaklaşık 5.5-6 ay önceydi bu göz altlarımdaki çizgilenmenin olduğunu fark ettiğim zaman...yoksa yaşlanıyormuydum, yaş itibari ile uygun olabilir ama ben bunu mümkün olabildiğince geçe atmanın gayretindeydim...ve bugün cildim gerçekten hiç bu kadar iyi olmamıştı dediğim dönemleri yaşıyor... bunun için hergün daha çok su içmeye, normalde kullandığım kremlerimi biraz daha fazla ama bol değil sürmeye devam ettim.(hiç bir zaman yaşınızdan daha olgun ciltteki kremleri kullanmayın...)ve yüzüm için :KK28::KK28:cildim neme ihtiyaç duydukça ki mutlaka duyacaktır, bütçeniz el veriyorsa tavsiyem herhangi bir markanın nem maskesini mutlaka edinin. haftada bir kere uygulasanız bile size 2 yıl yeter. ve gerçekten haftada 1 gün peeling yapın banyoda(tekin acar, sevil,boyner,ykm gibi yerlerde peelingin haftada 3 yapılması tavsiye edilir ama ben bunun çok olduğu görüşündeyim.) ve gelelim göze... göz maskesi diye birşeyi hayatımda ilk defe 2,5 ay kadar önce aldım ve bir sürü para bayılarak, ilk çizgilenme belirtilerini gören herkezin yapacağı gibi...ve inanın geciktirir, yavaşlatır ama oluşanları iyileştirmez diye düşünürken, inanın şimdi göz altlarım en son ne zaman bu kadar iyi olmuştu diyorum.ürünün adı la colline kavonozda ve 30ml, fiyatı 330 tl. ürün gerçekten pahalı, ama 30 ml kavanoz old. düşünülürse 1,5-2 yıl rahat yeter diyerek kendimi rahatlattım..ama şimdi iyi ki almışım diyorum, iyi ki. ama sadece mucize bu değil tabi gerçekten düzenli uyku çok önemli..

sanki reklam yapmışsınız

canım amacım reklam yapmak değil bunu böyle düşünmene üzüldüm. inan bana kullandığım bir sürü marka krem var ama gerçekten aldığım birşeyin ve bununla beraber yaptıklarım işe yaradığı için paylaşmak istedim. çoğu kez yüzümüzü deneme tahtası olarak kullanıyoruz ürünleri denerken, faydalarını ölçerken...bende tecrübelerimi yazmak istedim...

sanki reklam yapmışsınız

canım amacım reklam yapmak değil bunu böyle düşünmene üzüldüm. inan bana kullandığım bir sürü marka krem var ama gerçekten aldığım birşeyin ve bununla beraber yaptıklarım işe yaradığı için paylaşmak istedim. çoğu kez yüzümüzü deneme tahtası olarak kullanıyoruz ürünleri denerken, faydalarını ölçerken...bende tecrübelerimi yazmak istedim...

sanki reklam yapmışsınız

amacım reklam yapmak değil sadece işime yarayan bir ürünü paylaşmak istedim. çünkü çoğu zaman yüzümüzü aldığımız ürünün faydasını ölçmek için deneme tahtası olarak kullanıyoruz...inan bana la colline nin bütün ürünlerini alıp reklamını yapmak isterdim ama ürünleri gerçekten pahalı ve kesinlikle benim bütçemi aşacak cinsten. ama şunu anladım işe yarar. ben sadece iki ürününü (nem maskesi ve göz maskesi) kullanıyorum ve gerçekten özellikle göz maskesi güzel..

X