Göz altı morlukları için göz altı ışık dolgusu

gecevekedicik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
562
342
Merhaba arkadaşlar ben göz altı morluklarımdan şikayetciyim. Girdigim arkds ortamımda beni keş sanıyorlardı komedi. Hatta bir kız gelip göz altların çok havalı duruyor esrar bağımlısı gibisin dedi hala unutamam neysee yaşım 24 ve doktorum bana teosyal,juvederm,volbella gibi ilaçlar önerdi. Teosyal 2500 lira diğerleri 2000 lira herneyse.. yaptıracağım haziran ayında. Sizede sonuçlarını paylaşırım. Bu konuda fikirleri olan varsa yazabilir. Aslında şey düşündüm acaba çok mu erken daha yaşım küçük gibisinden.. ama kapatıcılarda kapatmıyor. Bu ünlülerin estetikli estetiksiz hallerine bakıyorumda kadınlar göz altlarını ilk olarak yaptırıyor.. ünlü değilim ama eğer kötü bir şey olsaydı yaptırmazlardı diye düşünüyorum. Ne kadar ağrıyacak bilmiyorum ama korkuyorum hadi göz küreme gelirse iğnenin ucu diye. Panik yapıyorum gereksiz bir panik.. herneyse keşke bu da botoks gibi 5-6 sene yapsak ve ilerleyen yaşlarda olmasa.. okuduğunuz ve fikirlerini paylasacaklar için şimdiden teşekkürler.

Asla korkma defalarca yaptırdım gözaltı ışık dolgusu.İğne ucu uzun ama asla hissemiyorsun ben yaprken doktorla sohbet ediyordum.Girmden yüzünü uyuşturuyorlar zaten.Ancak bana sorarsan bu kalıcı çözüm değil.Süresi 6 ay ki aşırı bir açılma bekleme şuan kapatıcı ile kapanmıyorsa yaptırdığında kapatıcı ile rahat kapatacak kıvama gelir öyle söyleyeyim.

Evet dediğiniz gibi kapatıcı sürünce daha net kapandı. Doktorum 1-1bucuk yıl etkisi dedi umarım öyle olur. 6 ay olmasın ya . Kullandığı ilaç teosyal 2 di. Bu arada iğne ile deldi göz altımdan biraz alt kısmını high lighter bölgesini zaten uyuşturmuştu kremle.. çok ince bir iğneyle giedi hatta sanıyorum ki plastik uçluydu çünkü iğne olduğunu dahi hissetmedim. Bu arada renk açtığı falan yok sadece göz altını dolduruyor eskisine nazaran göz altlarımdaki çukurluklar gitti daha canlı ve fresh bir görüntüsü oldu bayıldım yani.. ama renk konusunda bir şey diyemeyeceğim. Ben buna rağmen bayıldım. Acısı sıfır. Yaptıracaklara tavsiye ederim kalıcı ya da daha uzun süreli bir işlem varsa ismini verebilirsiniz. Çünkü gerçek anlamda 6 aylık bir şey istemiyorum. Daha uzun süreli olsun en azından. Bu arada yaptırdıkca örnegin 5-6 yıl üst üste yaptırcıkda kalıcığılı artar mı? Yani 6 yıldan sonra yaptırmasak eski haline döner mi? Bilgisi olan aydınlatabilir. Teşekkürler şimdiden

canım yaptın mi dolgu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…