Pudra, Fondöten, Kapatıcılar göz altı kapatıcısıı önerileriniz

prettygirl35

♥♫☺☼
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2010
35
0
kızlar ben golden rose ve flormar kapatıcı kllandm memnun klmadım. cok yaglı ve mrlukları kptmıyoorr.Mat olsa daha iyi olurr... uygun fiyatta önerebileceginiz kapatıcı var mı?? :97:

kızlar ben golden rose ve flormar kapatıcı kllandm memnun klmadım. cok yaglı ve mrlukları kptmıyoorr.Mat olsa daha iyi olurr... uygun fiyatta önerebileceginiz kapatıcı var mı?? :97:

tatlım maybelline köpük kapatıcısı tavsiyemdir fiyatı da 15-20 lira arasıdır gayet güzel kapatıyor ve uzun zaman da gidiyor kutusu

maybelline likit kapatıcı çok iyi çok kullanışlı bi damlası yetiyo. affinitone die yazıo üstünde. çok memnun kalırsın bence. fiyatıda fazla pahalı değildi heralde. ben her türlü kapatıcıyı kullandım ama bunun kadar hiç birinden memnun kalmadım. tesadüf almıştım.

Son düzenleme:
kızlar bende mac kapatıcı arıyorum netten sipari vericem. siz nerden alıyorsunuz. gördüklerimin bir çogu sahteydi

Ben kullanmıyorum ama arkadaşım garnier'in roll-on lu sürülen kapatıcısını almış, güzeldi baya. Hem aynı zamanda gözaltı morluklarına iyi geliyormuş kafeinli olduğu için.

Son düzenleme:
clinique (03 light petal )kullanıyorum ..:) Çok uygun sayılmaz fiyatı ama çok iyi bir kapatıcı olduğunu söylüyebilirim ....

kızlarrrrrr mac hakkında bilgisi olan yardım etsin. netten sipariş edicem ama tonlarını pc de ayırt etmek çok zor. siz ortalama hangi renkleri kullanıyorsunuz:KK42:

ben göz altı kapatıcısı sürdükten sonra çizgilerim belirgin hale geliyo. çizgilerin içine girmeyen kullanıp memnun kaldığıınız ürün varmı?

birde bazen tv de bayanların yüzünde görüyorum göz altına uygulanmış çok hoş bi rengi var hafif sarımtırak çok doğal duruo marka tavsiye edebilecek varmı?

ben göz altı kapatıcısı sürdükten sonra çizgilerim belirgin hale geliyo. çizgilerin içine girmeyen kullanıp memnun kaldığıınız ürün varmı?

birde bazen tv de bayanların yüzünde görüyorum göz altına uygulanmış çok hoş bi rengi var hafif sarımtırak çok doğal duruo marka tavsiye edebilecek varmı?

kapatıcı uygulamadan önce gözaltı kremi sürmen gözaltını nemlendirir..o kadar fazla çizgiler belli olmaz..:KK34:

ayrıca ben pastelinkini kullanıyorum ama, maybelline affinitone ve yine maybelline köpük kapatıcısından memnun olanlar çok..sanırsam affinitone alacağım bende..:21:

clinique all about eyes concealer01 light neutral.
çok yoğun. azıcık sürdüğünüzde süper kapatıyor....çok başarılı...

arkadaşlar ruj gibi olan kapatıcılar malesef çizgileri arttırıyomuş bende pastelinkini kullanıodum bıraktım. şimdi fırçalı likit olanını kullanıyorum sıvı olanı yani ve deneyerek gördüm ki malesef doğru :97:

forumda gezinirken ve makyaj delisi biri olarak bu konuyu görmüşken yazmadan ve paylaşmadan geçemedim.
biotherm forget it - 20 nolu kapatıcısını kullanıyorum tenimle uyumlu çok doğal duruyor sanki göz altındaki koyuluğu kapatmak için herhangi bir şey sürmemişim gibi, hala kullanıyorum. hatta açık tonda bir kapatıcıyı direk sürmeden önce bu kapatıcıyı baz olarak da kullanabiliyorum her hangi bir yoğunluk yaratmıyor.
likit kapatıcı isteyenler için max factor mastertouch u da önerebilirim. ancak miktarı az olduğu için çabuk bitti.
en son internetten clinique all about eyes likit kapatıcı aldım. bahsettiğim diğer iki üründen çok daha yoğun çıktı. çok az miktarda kullanmanız yeterli oluyor.

Ben de clinique kullanıyorum çok memnunum:KK42:Maybelline kullandım ama hiç memnun kalmadım göz altımı pul pul yaptı

Ben Cecile'in göz altı kapatacısını kullanıyorum.Fiyatını hatırlamıyorum toplu alışveriş yapmıştım ama kapatıcılığı çok güzel ucunun süngerli yapısı sayesinde uygulaması kolay ve kesinlikle kalıp gibi durmuyor bazı kapatıcılar var mesela avonun kapatıcısı da var bende onu sürünce bülent ersoy gibi oluyor gözlerimin altı bembeyaz yapıyor.cecile tavsiye ederim flormar, golden rose gibi değil bence en iyi Türk kozmetik markası bende 7li far paletlerinin tüm renkleri var acayip güzel sedefli çok güzel gölgeli makyaj yapılıyor.

X