Göz altı İMPLANTI?

oppar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2017
159
31
33
Merhaba arkadaşlar. Göz altlarım çok çökük, derim de çok ince olduğu için koyu. Geçen yıl 2.kez ışık dolgusu yaptırdım ama topaklanma oldu ve dolaşım sistemini bozmuş bu yüzden erittirdim. Dolaşım bozulduğu için morluk da eklendi ve deride hafif de olsa deformasyon oldu. Dermatolog da bir daha yaptırmamam gerektiğini söyledi ama göz altlarım öyle böyle değil. Bu arada mezoterapi de yaptırdım, faydası 0.
Neyse Reddit'te kan dolaşımı düzelir mi falan diye bakarken insanların göz altı implanı tavsiye ettiğini gördüm. Sonra Youtube'da yabancı doktorların dolgu tavsiye etmediğini gördüm çünkü erimiyormuş başka dokular arasına giriyormuş. Benim de öyle oldu. Neyse yine bakınırken gördüm ki doktorlar göz altı implantını tavsiye ediyor. Birçok doktor hastalarının dolgu sonrası şikayetlerinin çok olduğunu bu yüzden dolgu yapmayı tamamen bıraktıklarını söylüyorlar. Türkiye'de hiç görmedim ama son yıllarda ABD ve Asya'da baya popülermiş implantlar. Siz ne düşünüyorsunuz? Hiç Türkiye'de yapan doktorlara rastladınız mı? Aşağıda yabancı sitelerden örnekleri mevcut. Implant göz pınarından devam edip aşağıda kalan çizgiyle elmacık kemiği arasına yerleştiriliyor. Böylece orta yüz de dolgunlaşıyor. Google a tear trough implant yazarsanız çıkuyor

Eklentiler

• Screenshot_20240709_022903_Chrome.jpg
    Screenshot_20240709_022903_Chrome.jpg
    113,2 KB · Görüntüleme: 64
  • images (28).jpeg
    images (28).jpeg
    21,3 KB · Görüntüleme: 58
  • images (20).jpeg
    images (20).jpeg
    24,3 KB · Görüntüleme: 63
  • images (10).jpeg
    images (10).jpeg
    26,1 KB · Görüntüleme: 63
Merhaba arkadaşlar. Göz altlarım çok çökük, derim de çok ince olduğu için koyu. Geçen yıl 2.kez ışık dolgusu yaptırdım ama topaklanma oldu ve dolaşım sistemini bozmuş bu yüzden erittirdim. Dolaşım bozulduğu için morluk da eklendi ve deride hafif de olsa deformasyon oldu. Dermatolog da bir daha yaptırmamam gerektiğini söyledi ama göz altlarım öyle böyle değil. Bu arada mezoterapi de yaptırdım, faydası 0.
Neyse Reddit'te kan dolaşımı düzelir mi falan diye bakarken insanların göz altı implanı tavsiye ettiğini gördüm. Sonra Youtube'da yabancı doktorların dolgu tavsiye etmediğini gördüm çünkü erimiyormuş başka dokular arasına giriyormuş. Benim de öyle oldu. Neyse yine bakınırken gördüm ki doktorlar göz altı implantını tavsiye ediyor. Birçok doktor hastalarının dolgu sonrası şikayetlerinin çok olduğunu bu yüzden dolgu yapmayı tamamen bıraktıklarını söylüyorlar. Türkiye'de hiç görmedim ama son yıllarda ABD ve Asya'da baya popülermiş implantlar. Siz ne düşünüyorsunuz? Hiç Türkiye'de yapan doktorlara rastladınız mı? Aşağıda yabancı sitelerden örnekleri mevcut. Implant göz pınarından devam edip aşağıda kalan çizgiyle elmacık kemiği arasına yerleştiriliyor. Böylece orta yüz de dolgunlaşıyor. Google a tear trough implant yazarsanız çıkuyor
Tr de yapan doktor yok sanırım. Sosyal medyada kao plastic surgery diye aratın. Dr kao da kullanıyor. Ama tabi bizim maddi güç yetmez. Aşırı pahalı. Ama bu implantlar ileride zarar verir mi nasıl olur net bilgi bulamadım.

Merhaba, yapilan bilimsel arastirmalara gore son zamanlarda dolgu, implant tarzi seylerin ilerde kanser yapma riski oldugu konusuluyor youtube da. Bende dolgu ve implant dusunen biri olarak tamamen vazgectim. Simdilik en guvenilir islem yag enjeksiyonu tabi cok iyi bir doktorla.

Tr de yapan doktor yok sanırım. Sosyal medyada kao plastic surgery diye aratın. Dr kao da kullanıyor. Ama tabi bizim maddi güç yetmez. Aşırı pahalı. Ama bu implantlar ileride zarar verir mi nasıl olur net bilgi bulamadım.
Ben de Tr'de yapan hiç görmedim, bu konularda çok geriden geliyoruz maalesef. ABD ve Asya'da baya yaygın. Doktorların söylediklerine göre hiçbir riski yok. Dr Kao ABD'de yaşıyor ama orda plastik cerrahi fiyatları zaten Tr'nin 3-4 katı oluyor. Keşke burda da bir an önce yaygınlaşsa 😭

Merhaba, yapilan bilimsel arastirmalara gore son zamanlarda dolgu, implant tarzi seylerin ilerde kanser yapma riski oldugu konusuluyor youtube da. Bende dolgu ve implant dusunen biri olarak tamamen vazgectim. Simdilik en guvenilir islem yag enjeksiyonu tabi cok iyi bir doktorla.
Merhaba, implantlarda risk olmadığını çok kez okudum meme implantı olsun ya da başka ama dolgu gerçekten riskliymiş yani tecrübe ettim maalesef🥺 yağ enjeksiyonu iyi duruyor ama o da kalıcı olmadığı için çok pahalıya geliyorr

Hayır. Sakın sakın. Bir anlik fotoda güzel gorunmesi sizi yaniltmasin. Vucut hicbir implanti kabul etmez ve bagisiklik hucreleri ataga gecer. Yillarca hastalarina dolgu uygulayan yabanci hekimler bile artik dolgu dahi yapmadiklarini youtube kanallarinda anlatiyor.
Gozalti icin elektro stimulasyonla goz altinizi sıkılastirabilirsiniz. 1500 tl ye bir cihaz gordum alicam insallah..
Muadili foreo da 12 bin tl.

Karboksiterapi yaptirabilirsiniz ben 1 seans gittim gercekten fark etti. 6 seans uygulanmalıymış. Gozalti icin yeni tip iz birakmayan plasmalar var onlari deneyebilirsiniz-ben dusunuyorum
İmplant cok tehlikeli

Aynı sorun bende de yaşandı dolgu sonrası göz altlarım şiştiği dolaşim bozuldugu icin eritmek zorunda kaldim sonuç fiyasko bende de.deri kalitesi bozuldu,morluklarım oldu ve asagiya akmis dolgu goruntusu var.yeniden doldurmayandr lar da yanasmiyor ben gerdirme dusunuyorum artik bunkonuyubda takipteyim

X