görünüşümü çok fazla dert ediniyorum, durmadan çirkin yerlerimi düzeltmek istiyorum

Neden erkeklerin her istedigiyle birlikte olabilecegini saniyorsunuz? Dunyanin en guzelleri de oturmuş sizin birlikte oldugunuz tipi beklemiyor ki.

Ayrica daha guzel kadinlar varsa daha yakisikli erkekler de var. Siz her yakisikli gordugunuzde ilişkinizi bitirip ötekinin tipine mi koşacaksiniz mesela?

Bi de estetikle şunla bunla rakipsiz güzel olmayi bekliyorsaniz boşuna para harciyorsunuz. Isterseniz kendinizi baştan ayaga yaptirin her zaman daha güzeli olur. 😀
Rakipsizliği aramıyorum, kusursuzluk da aramıyorum. Ama durmadan kusurlarım gözüme çarpıyor bir süredir.

26 yaşındayım, güzel bir kadın sayılmam. en azından ben kendimi beğenemiyorum.

Burnumun ucunda minicik bir yag tabakası var, miniccik bir sivilce boyutunda ve renksiz. Fondotenle anlasılmıyor bile. Kafaya onu taktım, onu bir şekilde yaktırıp sonra da burun ucu estetiği yaptırmayı planlıyorum, aslında çirkin bir burnum bile yok. Ama azıcık ucu düşük diye düsünüyorum.

Dişlerim yamuk, daha geçen gün doktorla konuştum, dişlerime diş teli takacağız. 26 yaşında bunu yaptırmaya karar verdim. Doktor bile neden yaptırıyorsun bu yaşta diye baktı gözlerime, estetik kaygı işte dedim.

Genital organımı da beğenmiyorum bir tarafı sarkık diğeri düzgün. Tüm bunları hallettikten onu yaptırmak istiyorum, rengini de açtırmak. Şimdiden para biriktirmeye başladım estetik için. Çünkü diş teli maliyetli oldu.

Çevremdeki insanlar bana kendinle durmadan uğraşıyorsun diyor. Saçlarım stresten azalıyor gibi geldi gittim saç vitaminlerinden içmeye başladım. Botoks yaptırdım alnıma, kırıksıklarım cıktı diye. Bir sürü para da oraya gitti. Bir de 6 ayda bir dudaklarıma dolgu yaptırıyorum. Durmadan paramı bunlara harcıyorum ama kendimi yine beğenemiyorum. yine bir kusur bulup onu düzeltmeye calısıyorum.

Psikologla görüştüm, bana instagramı kapatmamı önerdi. Kapattım 6 aydır kullanmıyorum. Ama durmadan kendimi çirkin buluyorum. Sırf bu yüzden hiçbir erkeğe yakınlaşamıyorum bir süredir. Daha güzeli var beni bırakır diye düsünüyorum hep.
İnsanın kendini beğenmemesi için bir sebebi olmalı 🤔inanın ben aynaya bakıyorum çok şükür Rabbime her tarafım sağ tutuyor diyorum. Çalışıyor musunuz

Bende anlamadım botoks dese anlayacağım dudak dolgusu dedi. Dolgu kalıyor bir süre hala bana dudakların bir değişik diyen var eski halimi hatırladıkları için 6 ayı geçti bile.
Demek ki 6 ayda bir yapsam dudak patlar bende ordek gibi de çok çirkin yaaa birde içi pulçuklu top top olur düz pürüzsüz olmaz. Dediğin gibi kabul de etmezler 🤣
Aynen gerçek bir dr bunu asla kabul etmez. Dolgu farkından desem kullanılan dolguların çoğu birbirinin benzeri. Mübalağa yapıyor olabilir hanımablamız. 😁🧿

Size ailenizden kimse "icat çıkarma " demiyor mu?
yok artık kendi halime bıraktılar zaten kendim dışımda farklı biri gibi görünmüyorum aslında, her şeyden az yaptırıyorum, daha çok çirkin buldugum şeyleri abartısız düzeltmeye calısıyorum gibi. öyle abartılı dudaklarım falan yok aslında.

Aynen gerçek bir dr bunu asla kabul etmez. Dolgu farkından desem kullanılan dolguların çoğu birbirinin benzeri. Mübalağa yapıyor olabilir hanımablamız. 😁🧿
neden bu kadar şaşırdınız anlamıyorum, az miktarda enjekte ettiriyorum, dudak yapım cilt yapım sizden farklı olabilir sonucta. düzenli spor yapıyorum, terleme hareket falan bu tip şeyleri daha hızlı yakıyor. iş hayatım da hareketli zaten. gün boyu terliyorum çalıstıgım için

Ee ne güzel meşguliyetiniz de var bence kendinizi bu halinizle sevin ve psikolojik destek alın hayatınızı güzel yaşayın.Ay herşeyden önce annenize sorsanız dünya güzelisiniz der Her anneye evladı öyledir gerisi de boş
öyle de işte ne bileyim sanırım aldatılma sonrası travma yaşıyorum bilmiyorum

O nasıl oluyormuş öyle ya benim dr 9 aydan önce yapmam dedi. Hayret valla. Öyle 6 ayda eriyen bir şey değil o. Botoks desen okey de.. Neyse sana kolay gelsin

Dandik dolgu mu acaba 6 ayda erise birdaha gitmem oraya 🤣 birde asla o dudak masajını 6 ayda bir çekmem ben ağzını yırtarım tabirini bizzat yaşıyorsun hahah pürüzsüz olsun diye. Kesinlikle tam erimeden yaptırmam. Belli bir hacmi geçmemeli doğallık şart.

Öyle ama kendimi beğenmedikçe yaşama sevincim gelmiyor. Hiçbir yere gidesim bile gelmiyor
Zaten bir erkek eğer sizinle ciddi bir ilişki içerisinde değilse, başka birini bulduğunda sizi terketmesi bir ihtimaldir. Ama sizi gerçekten seven bir erkeğin sizden başkasını gördüğünü sanmam. Eğer bir erkek sadece başka bir kızın daha güzel olduğunu düşünerek sizi terk ediyorsa, zaten onunla birlikte olmamanız gerekir. Kaliteli bir partner arayışında olmalısınız, hayatta bir amacı olan, düşünceli, aklıyla ve mantığıyla hareket eden biri. Size sadece fiziksel güzelliğiniz için değil, düşünceleriniz ve idealleriniz için değer vermeli. Eğer sadece dış görünüşe odaklanan erkeklerle birlikte olursanız, bu tür erkekler sürekli olarak yeni birini tercih edebilir.

Kendinizi geliştirin, hedef edinin hayatta bir hedefiniz olsun. Gençliğiniz herzaman kalıcı değildir. Unutmayın, bir erkek sizinle ciddi duşünüp, gerçekten eksiklik hissetmiyorsa, siz onu tamamlıyorsanız, birbirinizi tamamlıyorsanız gözu asla dışarda olmaz. Bu kadın için de geçerli.

yok artık kendi halime bıraktılar zaten kendim dışımda farklı biri gibi görünmüyorum aslında, her şeyden az yaptırıyorum, daha çok çirkin buldugum şeyleri abartısız düzeltmeye calısıyorum gibi. öyle abartılı dudaklarım falan yok aslında.
İyi de "çirkin bulduğum" dediğiniz şeyler aslında gayet doğal/normal şeyler. Para harcayıp değişiklik yapmanıza rağmen yine de beğenmiyorsunuz. Sorun güzellikten bağımsız. Özgüven eksikliği var sizde. Burnunuzu düzgün olmasına rağmen yaptırsanız ve sonucu istediğiniz gibi olmazsa ne yapacaksınız? Daha da berbat hissedeceksiniz.
Gençliğinize yazık etmeyin. Terapilerinize devam edip, kendinizi sevin her halinizle.

ne desem olmayacak ama bence estetik yaptırmak diş tedavisi görmek bunlar kötü şeyler değil. ama önce kendinizi sevmeye çalışın. bunları yaptırmak kendini sevmeye engel değil asla. ben kendimi görüntü olarak beğeniyorum ama en çok mesai ve parayı kendime harcarım. sadece bunun dozu önemli. öz şefkat saygı sevgi bunlar önemli

Bilmiyorum aldatıldım, o noktadan sonra buraya doğru geldim galiba. Gerçekten güzel bir kızla beraber oldu o sevgilim.
Ben de bu sekilde bir kafaya girdim. Güzel olmadığım için aldatıldım cünkü.. onun dısında ilişkimizde pek sorun yoktu o kişiyle.
aldatılmada aldatan suçludur her zaman. suç onun Koca kafalı olması karaktersiz olması. o kadar mankenler güzel kadınlar aldatıldı. güzellikle alakası yok. kendinize bakmaya devam edin en iyi versiyonunuz olun. bunun için de içsel gelişim önemli.

Ben de eskiden senin gibiydim. Ama biz kusurlarımızla güzeliz bence. Herkes kusursuz olsa dünya sıkıcı olurdu

ben eşsiz ya da özel olmak istemiyorum, farklı olmak beni mutlu etmiyor. gerçekten güzel hissetmek istiyorum, kendimi beğenebilmek istiyorum.
erkeklere de yaklaşamıyorum, arkadaşlaırm erkekler için yapıyorsun diyor ama hiçbir erkekle görüşmüyorum konuşmuyorum yaklasmıyorum aksine tamamen kendimi memnun etmek için yapıp duruyorum. kendimi beğenmedikçe bu noktaya getirdim
Şaşırdım size, ben sizin yasinizdayken yani bekarken kendimi çok begenirdim bende erkeklerden uzak dururdum ama çok teklif edenler olurdu işyerinden,dışardan falan. Ben makyaj bile çok hafif yapıyordum, yüzümde hiçbir estetik yoktu. Siz okadar para harcamaya ,okadar bakım yaptırmaya hala kendinizi çirkin buluyorsunuz, ufak detaylari gözünüzde büyütüp çok abartiyorsunuz bence

Dandik dolgu mu acaba 6 ayda erise birdaha gitmem oraya 🤣 birde asla o dudak masajını 6 ayda bir çekmem ben ağzını yırtarım tabirini bizzat yaşıyorsun hahah pürüzsüz olsun diye. Kesinlikle tam erimeden yaptırmam. Belli bir hacmi geçmemeli doğallık şart.
benim dudağım hic yok ama ondan olabilir mi sizce? yani kalem dudak derler ya öyle. ondan olabilir mi aceba? yoksa doktorumu değiştirsem mi söylediğiniz iyi oldu. cünkü gerçekten 5. ayda %70i gitti. ikinci sefer de 0.5 yaptırdım o da 7-8 ay gitti. ama yine %70 eridi. yine 0.5 yaptırdım geçen

X