Görümcem beni engellemiş

Görümceler gercektende neden böyle anlamıyorum aşırı soğuk görümcemle eşim küçük yaştayken anneleri vefat etmis bu kıza iyilikle yaklaştım her zaman kardeş gibi gördüm ama işin görünen yüzü böyle değildi hep ortalık karıştırıyor kendisi yeni doğum yaptı kendini öne sürüp yok sütüm kesiliyor yok saçlarım dökülüyor bardağı son taşıran darbe zaten bunların üvey annesi annesini ileri sürüp biz tanışmaya gelemeyeceğiz demişti bende görümceme dert yandım böyle diye git sen üvey annesini doldur eve gittiğim zaman kadın yüzüme bakmadı arkadaşlar ne yapmam gerekli cidden bilmiyorum şu an konuşmuyoruz ben çok iyilik yaptım hatta kendi durumları olmadığı için kıyafet aldım düğün için ama dugunde ama hep böyle mi devam edecek sonuç olarak kardeşi benim evliliğime bir zararı olur mu üstüne üstelik annesi de soğuk yani sadece kayınbabam iyi ne yapmam gerekli bir yorumlarınızı alsam 🌿
Birçok konunuz var bunun üzerine ama inanın değmez idamın kendi hallerine bundan sonra ne iyi ne kötü hiçbir şey yapmayın.

X