Görümcem beni engellemiş

kymetgenc12

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2024
101
3
20
Görümceler gercektende neden böyle anlamıyorum aşırı soğuk görümcemle eşim küçük yaştayken anneleri vefat etmis bu kıza iyilikle yaklaştım her zaman kardeş gibi gördüm ama işin görünen yüzü böyle değildi hep ortalık karıştırıyor kendisi yeni doğum yaptı kendini öne sürüp yok sütüm kesiliyor yok saçlarım dökülüyor bardağı son taşıran darbe zaten bunların üvey annesi annesini ileri sürüp biz tanışmaya gelemeyeceğiz demişti bende görümceme dert yandım böyle diye git sen üvey annesini doldur eve gittiğim zaman kadın yüzüme bakmadı arkadaşlar ne yapmam gerekli cidden bilmiyorum şu an konuşmuyoruz ben çok iyilik yaptım hatta kendi durumları olmadığı için kıyafet aldım düğün için ama dugunde ama hep böyle mi devam edecek sonuç olarak kardeşi benim evliliğime bir zararı olur mu üstüne üstelik annesi de soğuk yani sadece kayınbabam iyi ne yapmam gerekli bir yorumlarınızı alsam 🌿

Görümceler gercektende neden böyle anlamıyorum aşırı soğuk görümcemle eşim küçük yaştayken anneleri vefat etmis bu kıza iyilikle yaklaştım her zaman kardeş gibi gördüm ama işin görünen yüzü böyle değildi hep ortalık karıştırıyor kendisi yeni doğum yaptı kendini öne sürüp yok sütüm kesiliyor yok saçlarım dökülüyor bardağı son taşıran darbe zaten bunların üvey annesi annesini ileri sürüp biz tanışmaya gelemeyeceğiz demişti bende görümceme dert yandım böyle diye git sen üvey annesini doldur eve gittiğim zaman kadın yüzüme bakmadı arkadaşlar ne yapmam gerekli cidden bilmiyorum şu an konuşmuyoruz ben çok iyilik yaptım hatta kendi durumları olmadığı için kıyafet aldım düğün için ama dugunde ama hep böyle mi devam edecek sonuç olarak kardeşi benim evliliğime bir zararı olur mu üstüne üstelik annesi de soğuk yani sadece kayınbabam iyi ne yapmam gerekli bir yorumlarınızı alsam 🌿
Kocan arkandaysa bence mesafe koy sende . Zaten engellemis daha neden konuşasin ki . Gorumceminde bana uymayan davranislari vardi ustelik benide etkiliyor strese sokuyordu alttan alta annesinide dolduruyodu hatta 5 sene cocugum olmadi aman yeterki olsun sunu yapariz bunu yapariz diye neler neler dedi simdi hamileyim tup bebekle kaldim hamile kaldigimdan beri surat astı bana benimde cook iyiliğim dokundu gorumceme ama o degil Allah bilsin kendisine mesafe koydum numarasını sildim hatta simdi hic konusmuyorum kafam rahat valla kimse kendimden daha degerli degil geliniz diye herseye katlanicaz anlamına gelmiyor kimse kusura bakmasın

Kocan arkandaysa bence mesafe koy sende . Zaten engellemis daha neden konuşasin ki . Gorumceminde bana uymayan davranislari vardi ustelik benide etkiliyor strese sokuyordu alttan alta annesinide dolduruyodu hatta 5 sene cocugum olmadi aman yeterki olsun sunu yapariz bunu yapariz diye neler neler dedi simdi hamileyim tup bebekle kaldim hamile kaldigimdan beri surat astı bana benimde cook iyiliğim dokundu gorumceme ama o degil Allah bilsin kendisine mesafe koydum numarasını sildim hatta simdi hic konusmuyorum kafam rahat valla kimse kendimden daha degerli degil geliniz diye herseye katlanicaz anlamına gelmiyor kimse kusura bakmasın
+1

Uzak dur. Şimdiden mesafenin koy. Eşini de buna alıştır. Görüşmek zorunda değilsin.

Bugün görümceli konulara bunu paylaşasım geldi
Kızman emi 😊

20241022_130107.jpg

Ayrıca konu yanlış yere açılmış

Konuyu bir derdim var bölümü ne açmanız gerekirdi

Mune Mune🌹

Bugün açtığınız Görümce sorunsalı konunuz :
Bir görümcem var tripli her şeye nazlanan bilmiyorum annesiz büyüdüğü için üzüldüm açıkçası ama önceden çok iyiydik sürekli arardık birbirimizi laf arasında senin yaşın geçmiş sen bir tane doğur demesin bende şarteller attı bir şey diyemedim eşime söyledim gitmiş o da azar vermiş bu da babasonu arayıp eşimin benim doldurduğumu söylemiş öyle bir şey asla yapmadım kayınbabam beni aradı benim kızım hastanede yattı 1 yıl lütfen alttan al diye bende suçluluk duygusu oluştu tabi sonradan olanlar netliğe kavuşunca babası neden tartıştığımızı anlayınca yine suçsuz olduğumu anladılar hatır ben anlamıyorum ben bu kıza bir sürü iyilik yaptım kendi kızına elbise aldım kendisine de aynı şekilde sırf durumları yok diye ama bu kız sürekli ortalık karıştırma derdinde laf getirip laf götüreyim şu an zaten engelledim her yerden ama kardeşi nereye kadar sürecek bilmiyorum 😕.

...ben bu kıza bir sürü iyilik yaptım kendi kızına elbise aldım kendisine de aynı şekilde sırf durumları yok diye

Bir insana iyilik adı altında bir şey yapıyor, sonra da bunu 7 düvele anlatıyor, dönüp o insanın yüzüne de vuruyorsanız; ortada ne iyi niyet ne de iyilik yoktur.

Kadın engellemekte haklı.

X