Görümce seysi konusu

Sadece tek bir örnek vermişsiniz. Bu şekilde meseleler anlaşılmıyor. Size daha detaylı taktik verilmesini beklemeyin.

Noktalama işaretsiz de rahat okudum ama kullansanız daha iyi olur. Hem kurala riayet etmiş olursunuz hem kullandıkça eliniz alışır hem de okurken kitleler sıkıntı çekmez.

Konu sahibi arkadasin niyeti o degil ancak kullandigi cumle gercekten cok cirkin ne niyetle olursa olsun oyle.tam olarak ne oldugunu anlatmiyor bide ustune gorumcesine yazdigi igrenc cumlede gelince dogal olarak herkes tepki gosteriyor somut bir olayi yazsa herkes ona gore konusacak.burdan konuyu okuyunca kendi kiskaniyor gibi geliyor

Fedocü görümce, ahaaa ilk defa rastladım burada. İhbar edin 155'e

Gayet onu kastediyor. Kumasiymis da ilginc bakiyormus! Ona ne diyeceksiniz?

Biz kocası ile cinsel bir şey yaşamış anlamadık ki, üslup çok çirkin bunu belirttik. Kocamdan çocuk, kuma falan demiş. Bunlar hoş şeyler değil. Doğru üslupla kelime seçmeliydi.

Ben cevap vermeyi bile daha fazla uygun görmedim. 3 mesajımı daha alıntıladı polemiğe girmek için. Kötü insan her mecrada kötülüğünü kusuyor. Burada kimse tanımadığı için ilk mesajında belli etti ona rağmen çok itinali yaklaştım ama beni fesat ilan etti.

Vallahi helal olsun, eğitim için destek olmuşsunuz. Okurken çok mutlu oldum. Durumları yokmuş cevheri görüp elinizden geleni yapmışsınız ama bu durumda olmayan insanlar var mesela eşiniz sizden gizli görümcenizin trafik cezasını ödese napardınız? Sinir olmaz mıydınız olayla alakalı değil sohbet için yazdım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…