Görümce görmeyeyim ömrümce sorunsalı

Gzde3594

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2024
18
7
29
Selam kızlar,
benim derdim görümcem ile. Kendisi aşırı kıskanç ve beni eşimle (abisi) ile tanıştığımzdan beri ayırmaya çalışıyor.
Hatta kendi ağzıyla da dedi yani annemle sizi ayırmaya çalıştık diye.

İlk olaylarda babam ölünce benim hamileliğim esnasında başladı. Kendisi benim babam öldüğü zaman onun komşusu (!) ölmüştü benden anlayış beklediğini söyledi.
Yani o kadar absürt ki nasıl yazacağımı da bilemedim.

Geçen de mesela oğlumun aşısı için kayınvalidemden yardım istedim doktora bizi bırakması için. O gün annesini aramış açıl beni hastaneye götür bacağım şişti onlar taksiyle gitsin demiş.

Kayınvalidem ise sürekli bizim hakkımızda da Tarot baktırdığını söyledi. Neymiş merak ediyormuş. Tam takık.

Oğlum doğduğunda defalarca kapıya mektup bırakmıştı.
Hatta bi keresinde arabayla bizi takip etti oğlumla gezintiye çıkmışken.

Şimdi doğum yapacak ve eşim hediye götürmek istediğini söyledi. Gelde çıldırma ya bi sene ne güzel kafamız rahattı ulaşamıyordu. Ben mı rahatsızım yoksa ne yani nolur yardım edin.

Bu arada ruh hastasıymış eşiniz ne diyor bu duruma?

Bunlar nasıl insanlar böyle, babana Allah rahmet eylesin o zamanlar nasıl yüzsüzce sana bunu dediler eşin ne yapıyo tüm bunlar olurken. Böyle şirret zalimler sessiz sakin insanlara denk geliyo işte, bi adamına denk gelse varya

Sizi ayırınca eline ne geçecek acaba? İnsan Allahtan korkar yahu bunları nasıl yapıyorlar.

Kayınvalidem ise sürekli bizim hakkımızda da Tarot baktırdığını söyledi.
Bu şeyler çok sıkıntı ben size diyeyim. Cin bile musallat eder böyleleri. Uzak durun asla görüşmeyin derim. Bir şey verirlerse yemeyin, giymeyin evinize koymayın. Kocanız da öyle yapsın

Eşinize yasak koymayin. Kıymete biniyor.
Bende uzun zamandir eşimin annesi ve anne tarafi akrabalarinla görüşmüyorum ama eşim oğlumuzu nadirde olsa götürüyor. Ayni şekilde kaynimda oğlunu bize birakiyor.

Takip ve mektup bırakmak mi? Ee hasta mi gorumceniz, tovbe estafurullah her gecen gun daha beteri yaziliyor suraya.

Selam kızlar,
benim derdim görümcem ile. Kendisi aşırı kıskanç ve beni eşimle (abisi) ile tanıştığımzdan beri ayırmaya çalışıyor.
Hatta kendi ağzıyla da dedi yani annemle sizi ayırmaya çalıştık diye.

İlk olaylarda babam ölünce benim hamileliğim esnasında başladı. Kendisi benim babam öldüğü zaman onun komşusu (!) ölmüştü benden anlayış beklediğini söyledi.
Yani o kadar absürt ki nasıl yazacağımı da bilemedim.

Geçen de mesela oğlumun aşısı için kayınvalidemden yardım istedim doktora bizi bırakması için. O gün annesini aramış açıl beni hastaneye götür bacağım şişti onlar taksiyle gitsin demiş.

Kayınvalidem ise sürekli bizim hakkımızda da Tarot baktırdığını söyledi. Neymiş merak ediyormuş. Tam takık.

Oğlum doğduğunda defalarca kapıya mektup bırakmıştı.
Hatta bi keresinde arabayla bizi takip etti oğlumla gezintiye çıkmışken.

Şimdi doğum yapacak ve eşim hediye götürmek istediğini söyledi. Gelde çıldırma ya bi sene ne güzel kafamız rahattı ulaşamıyordu. Ben mı rahatsızım yoksa ne yani nolur yardım edin.
Bahsettiğiniz şeyler normal değil farkında mısınız? Kapıya mektup bırakmak, araçla takip, Tarot baktırmak ? Sen hâlâ bu kadınla konuşuyor musun ? Arabasına biniyorsun?

X