Görümce: ’Biz dul kadın almayız’

Büyük konuşmamak lazım tabi.
Mesela ben yaramaz çocuk videoları izlerken lavabo duvarlarına kakasiyla resmen sıva yapmis bir çocuk gördüm. Neyseki benim oğlan daha hic bu kadar rezalet yapmadı diye icimden geçirdim.Konusmadim içimden gecirdm.
Sonra birgün uyandım lavabo resmen lağım olmuş bir kaka bu kadar yayilip sulandirilabilir
Bu da böyle bir anim

Benimkiyle yarisir. Ben o moka ciplak ayakla bastım bi de. En son ayağımı camasir suyuyla yıkıyordum

böyle bir durumda görümceye mok yemek düşer.
büyük ye büyük lokma konuşma derler. yarın kendi aynı duruma düşecek...
yarın öbür gün başkası da kendisi için hapishanede yatmış kadını oğluma almam abimle evlenemez diyecek
hatta kendisi gibi bir ruh hastasına denk gelirse deşecekler
bu haber benim sinirimi bozuyor ne kadar meraklıyız herkesin hayatına burnumuzu sokmaya
sen kimsin be kadın
kadında ki namus kavramının çarpıklığına kendinde gördüğü hakka bakın
isterse abin gider beş kere evlenmiş kadın alır ister pavyondan evlenir onaylamazsın ama kadını gidip deşemezsin hatta abinle görüşmezsin ama evlenmesine de karışamazsın istersen annesi ol
bu çarpık anlayışlarımız yüzünden burnumuz moktan çıkmıyor
bu ailelerin oğlunun kızının abinin ablanın evliliğinden bir türlü çıkmak istememesi, evlenecekleri kişiye karışmaları onu da geçtim nasıl evleneceklerine kaç çocuk yapacaklarına kadar karışmaları yüzünden ülkede ki evliliklerin yüzde 70 i mutsuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…