Görücü usulüyle mi,tanışarak mı?

A

aybanu

Ziyaretçi
Eşinizle görücü usulüyle mi tanışarak mı evlendiniz?Mutlu musunuz? Sizce hangisi mantıklı?

ben gorucu usulu evlendım ve esımı çok sevıyorum mutluyum walla hangısı mantıklı dersen dogru ınsanı bulmakla alakalı

Ben tanışarak evlendim.Çok sevdim ve hala çok seviyorum.Bence en iyisi bu.Allah hepinizin gönlüne göre versin inşallah

Canım ben severek evlendim. Üzülerek söylüyorum ki mutsuzum.
Bana kalırsa; görücü usulü veya severek hiç farketmiyor evlilik bir tür kumar ya kazanırsın ya da kaybedersin.

ben görücü usulü ile evlendim 7 senedir ilk günki gibi mutluyum allah eşimi başımdan eksik etmesin ..
bence görücü usulü evlilik daha doğru oluyor çünki birileri vesile oluyor vesile olan kişi heriki tarafıda tanıdığından birbirlerine uyup uymadığının analizini yapıyor....

eğer sevgilimle evlenseydim şuan duldum...aşıkken gözüm kördü şimdi düşünüyorumda o zaman kabul ettiklerimi şimdi asla kabul etmezmişim....

benim düşüncem böle arkadaşlar ....

Evlilik nasip işi..kimi 5 sene flört eder evlenir mutsuz olur

kimi görücü usulü evlenir ömür boyu mutlu olur...

yada tam tersi...:ecrin_bebek:

Allah herkesin gönlüne göre versin inş.

ben severek evlendim bence böylesi daha iyi böylece alttan almak daha kolay oluyor sevdiğini bildigin için tartısmalar canını acıtmıyor ama allah herkese huzur nasip etsin bence önemli olan bu

benim ilk evlligim görücü usulu ile oldu 10 sene evli kaldim sonunda ayrildim ,ikincede kendi tanistigim insan 5 senedir beraberiz cok mutluyum. ama bu kumar gibi hangisiyle mutlu olucagini hangisinin daha uzun sürecegini bastan bilemezsin ben genede derimki baskalari vesile olmasin herkes kendi bulsun))

ben görücü usulü ile evlendim 7 senedir ilk günki gibi mutluyum allah eşimi başımdan eksik etmesin ..
bence görücü usulü evlilik daha doğru oluyor çünki birileri vesile oluyor vesile olan kişi heriki tarafıda tanıdığından birbirlerine uyup uymadığının analizini yapıyor....

eğer sevgilimle evlenseydim şuan duldum...aşıkken gözüm kördü şimdi düşünüyorumda o zaman kabul ettiklerimi şimdi asla kabul etmezmişim....

benim düşüncem böle arkadaşlar ....

Kesinlikle katılıyorum sana güzelim. Ben aşktan gözü kör olanlardanım. Şimdi eşekler gibi pişmanım ama malesef her şeyin üstüne bir çizgi çizemiyorum çünkü 2 çocuk var ortada.

badem gözlümle chat yaparken tanıştık
çok mutluyum şükür

bencede şans işi.
ama şuda var evleneceginiz kişiyi aşk gözünü kör etmeden iice tanımamız lazım.
görücü usulu evlenip mutsuz olanda var.. ben cok gördüm. aşık olupda mutsuz olanda var..

kader kısmet mirmirmirmir

eşimle deli gibi aşık olup 2 haftalık tanıyorken birbirimizi aşık olduk ve 9. günde gelen evlenme teklifi ile toplam birbirimizi 6 ay tanımışkende karıkoca olduk .çok şükür ki allahıma çok mutluyuz bence insan sevdiğini alsın ve bak bnm konum var istersen oku canım:
EVLİLİK HER ODADA BAŞKA GÜZEL ! diye istersen oku canım ellerine sağlık arkadaşım konu için .

ben gorucu usulu evlendım ve esımı çok sevıyorum mutluyum walla hangısı mantıklı dersen dogru ınsanı bulmakla alakalı

aynen katılıyorum bende görücü usulü evlendim şükür mutluyum diyebiliyorum ama doğru insanı bulmak ve doğru olduğunu anlamak gerçekten zor bir nevi evlilik kumar gibi
sonuç kısmetten öteye gidilmiyora.s

X