Görmek istemiyorum

Kardeşinizi seviyorsanız, onun huzuru bozulsun istemiyorsanız kocasıyla da sevin sevmeyin asgari bir düzeyde iletişim kurmaya mecbursunuz. Kardeşiniz kabul etmiş affetmiş barışmış tekrar. Evet yanlış ama kabul ettiyse yapacak bir şey yok. Bu durumda sizin hala uzatmanız kraldan çok kralcılık. Ayrıca kardeşinize de bir faydası yok. Aksine zararı var. Hassasiyetinizi anlıyorum ama hak veremiyorum maalesef

Haklısınız, keşke boşasaydı karaktersiz herif yine yapar. Umarım kardeşiniz akıllanır.

iste sacmalik ben onla tekrar SIKI FIKI mi olayim istemiyorum yigenimle ne alakasi var yigen yinr bnm yigenim ona sorcak degilim gorusurken
Bence siz bu görüşme konusunu geçiştirin. Haklı olan sizsiniz. Adam belki sıkıştırıyordur görüşmek için, bakın hala ailedeyim demek içindir belki.

Görüşmek zorunda değilsiniz. Tavrinizi net koyun. Sizi görüşmeye ikna etmeye çalışanlara da net olun. Başkasıyla birlikte olan evli adam or...pudur benim gözümde, öyle biriyle aynı ortamda dahi bulunmak istemem, sizin mideniz alıyorsa gidin beni karıştırmayın diyebilirsiniz.

Aileniz asıl nasıl görüşmek istiyor ben onu anlamadım. Yenilir yutulur bir şey değil. Kendi affetmiş ne hâli varsa görsün de ne diye sizi muhatap ediyor? Aileniz nasıl kendileri görüşmeyi gururlarına yedirip bir de sizi manipüle etmeye çalışıyor? Toplu akıl tutulması mı yaşanıyor ben anlamadım. Görüşmeyin tabii. Çocukla ne alakası var ayrıca. Babası olmadan görürsünüz yegeninizi ne olacak

Çok haklısınız.

Benim de var görüşmek istemediğim insanlar, düğün ölüm vs muhakkak karşılaşılıyor yakın akraba olunca... Yokmuş gibi davranıyorum baya selam bile vermiyorum ölse su vermiyorum tadında...

Ha tabi kimse yemek olsun barisilsin bahanesiyle de beni aynı ortama sokmak istemez o sınırı koydum.

oh iyi yapmissiniz elinize dilinize saglik
Aldatmak karakter meselesidir, karakteri olmayan biriyle görüşmemek de insani hakkımız, aldatan biri için kendinizden ödün verip kardeş hatırı için dahi görüşmek zorunda değilsiniz, onun utanması olsa ailenizle aynı sofraya otururken yüzü kızarır diyeceğim de böyleleri pişkin olur.

Kendi aralarında hazmetmişler. “Beni ilgilendirmez der” görüşürdüm. Kadın razı ise bana ne?

Barisman icin baski yapan kardesin herhalde. Sen barismadikca o nedenini hep hatirlicak o yüzden baski yapiyordur
aslinda direkt kardesim hic konusmadk benimle ama annemgil aman gorus nslsa hicmi gormiceksin soyle samimi olun gidip gelin ailecek falan diyor carsamba gunude annem bosmus hepimizi yemege cagircakmis ya benden önce o gelmemeli yüzü kizarmali ama o masallah ne cekinir nede utanir.

onu bende soyledim ama aldigim cevap suydu. Ne yapalim evlat icin yutuyoruz tek mutlu olsun iyi olsun diye dediler

onu bende soyledim ama aldigim cevap suydu. Ne yapalim evlat icin yutuyoruz tek mutlu olsun iyi olsun diye dediler
Onlar kızları için yutabilir ama sizin adamla görüşme zorunluluğunuz yok, eviniz geliriniz ayrı, kardeşinizle evli olması demek illa görüşmek zorundasınız anlamına gelmiyor.
Belki böyle konularda katı olabilirim ama ben eşini aldatan insanı eşiğimden içeri sokmam, başkasına gözü kayanın herkese gözü kayar aldatanın ahlakı yoktur.

%1000000000
Kızımı aldatan yvşakla niye görüşeyim yahhhuuu

%1000000000
Kızımı aldatan yvşakla niye görüşeyim yahhhuuu
Kız affetmiş mutlu olsun aman canım zaten affetmiş biz ne yapalım diye düşünüp görüşüyorlar belli de hani kendi geliyorsa gelsin yavsak kocasını ne diye kuyruğuna takıp getiriyor. Sen geliyorsan gel biz görmek istemiyoruz demek lazım. Bu ne ay salon kadını cizgimden çıktım gece gece

Bence de görmek zorunda değilsiniz. Ancak bide şoylesi var , bence endaminizi tavrinizi sertliginizi soguklugunuzu gösterin. Nasılsa görmüyorum rahatligiňa ermesin. İkincisi de siz gitmezseniz kardeşinize yüklenip senin ablan da falan filan zeytinyağlılik ayaklarına girmesin en ufacık biseyde.
Ama tabi yapabilmek mühim. Ben de olsam bende görmek istemezdim heralde. Ailelerin baskılarını en iyi ben bilirim. Çok baskicillar ise bunu avantaja çevirip dediğim gibi şöyle bı endam gösterin. Soğuk durun. Sohbette o bişey söylediği zaman adam yerine koymaz gibi öteki kişinin kaldığı yerden devam edin felan. İyice kudursun. Bilemedim ama çok mantıklı mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…