Görkem için

nrsnkma39

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
3.556
10
Görkem Çakmak daha 20 yaşında. 5 yıl öncesine kadar çok mutlu ve düzenli bir yaşamsürüyor, lise birinci sınıfta öğrenci olarak yaşamını idame ettiriyordu.

5 yıl önce yüksek tansiyon şikayetiyle Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ ne ve yapılan incelemeler sonucunda Görkem’in aort damarının tıkalı olduğu ve açık kalp ameliyatı olması gerektiğine karar verildi. 10 Temmuz 2003 tarihinde girdiği kalp ameliyatının ardından Görkem ve ailesinin yaşamı bir daha asla eskisi gibi olmadı. Ameliyat sırasında gelişen komplikasyonlar sebebiyle Görkem’in beynine oksijen gitmemiş ve buna bağlı olarak beyin ölümü teşhisi konmuştu.

Görkem tam 18 ay Göğüs ve Kalp Damar Cerrahisi Yoğun Bakım ünitesinde komada kaldı. 12 ayda Göğüs Kalp Damar servisinde yattı.

Bu zorlu ve dayanılması imkansız gibi görünen süreçte ailesi inancını ve umudunu hiç yitirmedi. Maddi ve manevi bütün imkanlarını seferber ederek, doktorların tüm olumsuz yaklaşımına rağmen mücadeleyi hiç bırakmadılar ve hala mücadeleleri devam ediyor.

Görkem için Çin’ de kök hücre nakli yöntemiyle tedavi umudu doğdu. Ancak Çin’ de uygulanabilen bu tedavinin maddi tutarı yaklaşık 300.000 YTL’ dir.

Ailesi olarak bizlerin bu tutarı ödeyebilme gücümüz olmadığından son çaremiz yardımsever insanlarımızın desteğidir.

Maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen tüm dostlara teşekkür ederiz.

AİLESİ

YARDIMLARINIZ İÇİN
Türkiye İŞ Bankası

Süleyman - Halide
Çakmak

Karsiyaka Subesi
Hesap No

3470-1965040
IBAN TR63 0006 4000 0013 4701 965040

VALİLİK İZİNİ

İLETİŞİM

gulizcakmak@gorkemicin.com

Güliz Çakmak
Gsm : 0535 854 46 82

333.png

NOT:Hesapda biriken parayı istenildiği zaman çekilmesi mümkün değildir.Hesap İzmir Valiliği tarafından hipotek konulmuştur yardım süresi doluncaya kadar hiç bir şekilde bulunan tutarı çekmek mümkün değildir.
Sayin Web Sitesi Sahipleri; Maddi destekde bulunamasakda bu banneri web sayfamizda yayinlayarak belki Görkem'e faydamiz dokunur

http://www.gorkemicin.com/yardim.html

Ablacım bu konu epey oldu,geçen sene MSN imden dağıtmıştım ben.Hala sürüyor mu acaba?Şimdi bende merak ettim,çocuğun son durumu ne acaba? a.s

ya kıyamam yaaa çok da güzel yakışıklı bir çocuk, Allah şifa versin elimden geleni yapmaya çalışıcam

hem adaşım hem hemşehrim
acil şifalar diliyorum görkeme
bu yazıyı bende hemen maille ileticem tüm arkadaşlarıma

Canım arkadaşım ben bu konuyu yeni gördüm elimden geleni yapacağıma emin olabilirsin. Tekçe anne babalar üzülmesin evlatları hep yanlarında olsun sağlıkla sıhhatle... Harikasın ablacığım böyle bir konuya parmak bastığın ve bize fark ettirdiğin için... kaydirigubbakcemile5

Bu konunun hassasiyetini bizlere de bildirdiğin ve duyarlılığın için teşekkürler
Elimizden geleni yapacağız

Ablacım bilgilendirdiğin için çok sağol bende elimden geleni yapamaya çalışacağım çok sağol :1hug:

canım tşk ederiz sanaaa
yardım meleği adına sana melek abla diyorum işte ya sen anlarsın bi denem
------------------gençeçik fidanlar yıkılmasın allahımda şifa dilerim daumız bütün hasta olan kardeşlerimizee

Dilerim ki en kısa sürede bu topicte GÖRKEM iyileşti müjdesini sizlere verebileyim,af olan berberin müjdesi gibia.s:nazar:

NOT:Hesapda biriken parayı istenildiği zaman çekilmesi mümkün değildir.Hesap İzmir Valiliği tarafından hipotek konulmuştur yardım süresi doluncaya kadar hiç bir şekilde bulunan tutarı çekmek mümkün değildir.
Sayin Web Sitesi Sahipleri; Maddi destekde bulunamasakda bu banneri web sayfamizda yayinlayarak belki Görkem'e faydamiz dokunur

ablam bizi bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.
bende elimden geleni yapmaya çalışacağım

Hadi arkadaşlar hep birlikte Görkem'i yaşatalım.Yöneticelerimiz sitemiz destek verebilir mi?

X