Gördüğüm rüyaların etkisinde kalmaktan bıktım (hassaslar okumasın lütfen)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dua edin bol bol. Bir de sirkeli su ile evi temizleyin. Hamilelerin rüyası hareketli ve çok gerçekçi olur derler, umarım en kısa zamanda kabuslariniz biter gider

Ben 3.5 sene boyunca her iki çocuğumla beraber uyudum. Ne zaman onları bırakıp eşimin yanında uyusaydim değişik değişik kabuslar görürdüm. Yaklaşık bir ay önce yataklarinj temelli ayırdım. İstisnasiz ilk iki hafta boyunca her gece kabus gördüm. Yavas yavas azaliyor. Hamilelikle beraber ruhsal durumunuzda değişmiştir bundan olabilir. Bir müddet sonra geçer umarım.

Bizim buralarda hamile kadınlara hocalar kitap açar sübyan olabiliyormuş hamile kadınların çoğunda eğer bilimdik tanıdık birisi varsa bi kitap açtırabilirsiniz. Sübyan o araştırabilirsiniz

Kötü rüyalarınızı kesinlikle anlatmayın, etkisinde daha çok kalırsınız. Dua okuyun, manevi olarak, moral motivasyon olarak sizi güçlendirecek şeyler yapın. Uyku rutininizi gözden geçirin. Yeme içme saatlerinizi düzenleyin. İzlediklerinize-okuduklarınıza da dikkat edin. Bir de hayatınızda size kötü hissettiren, negatif insanlar varsa sınır koyun. Aşamazsanız da bir uzmana görünmekte fayda var.

koruma dualarını okumadan uyumayın. Evinizde bakara süresi açıp dinleyin. Bir de bazı zikirler var sizi manen güçlendiren ve bazı varlıkları uzaklaştıran. Bir bilene danışıp rutininize koyun

Yatağa neden pat pat diye 3 defa vuruyor biraz garip geldi?

Başına kuran koy yasin koy oku yât banyoya wcye girerken destur savol de öyle gir

Hormonların etkisindendir, bir de kaygılı bir hamilelik geçiriyorsunuz sanırım . belli bir dönem olabilir böyle rüyalar, film falan açın sizi mutlu edecek günlük hayatı anlatan filmler. kafanız rahatlarsa daha iyi olur.

Okuyanları etkilediği ve korkmalarına neden olduğu için bu tür konular yasaktır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…