Gör

zambakl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
272
3
Merhaba Arkadaşlar,

Bu gün adet görmem gerekiyor henüz olmadım fakat 1 haftadır inanılmaz kasık batmaları yaşıyorum ve beyaz akıntım çok yoğun

Bunlar adet belirtiside olabilir biliyorum ama daha önce kasıklarımda bu tarz sancılar yaşamıyordum

Şüphe ile adetten 3 gün önce evde gebelik testi yaptım negative çıktı..

O yüzden pek umudum kalmadı

siz ne düüşünüyosunuz?

Son düzenleme:
bence de test yap. 1 gün önce çıkmayıp 1 gün sonra pozitip çıkan çok kişi var.

bende kasık batmalarım çok fazla ama adetime benim12 gün var bence adetinin geçmesini beklemelisin canım adet geçmeden kesin bişey demek yanlış...

canım bence 3 gün önce yapılan çıkma hatta bazılarında adet günü bile çıkması çok zor hatta ben bu idrar testine his güvenmiyorum ve herkese söylüyorum ablam 2,5 aylık hamileyken öğrendi adet de olduğu için anlamadı test yaptı testde de çıkmamıştı sonra bi daha yaptı o zaman çıktı en iyi kan testi hiç uğraşma. ona vericeğin parayı kan testine ver özelde 20 falan sağlık ocağı yakınsa ücretsiz

3 gun kala testte benımde çıkmamıştı gunumde yapmıştım ıkıcı çizgi silik çıkmıştı

Sağolun kızlar ya,

Yine umudumu yeşerttiniz,

Yarına kadar bekleyip yarın test yapacağım..

3 4 saat tut iddarını cıkar ozaman canım insallahhh çift görürsün:) belirtin varmı hiç

Normalde kartuj testleri adetten 10-15 gün geçtikten sonra net sonuç verir. Çünkü idrarla protein atımı ancak başlar. Kanda ise 10. günden itibaren.
Tüp bebekte 12. gün (canlı embriyo transfer edildiği için)
Aşılamada 15.
test istiyor doktorlar.

1 Eylülde kürtaj oldum ikizlerimi kaybettim. 1 ekimde adet olmam gerekiyordu. 5 gün geçti. kahverengi lekelenmem var ama teste cesaret edemiyorum doğrusu.

X