Gönül birliği, dua kardeşliği

Görmüşse okumuştur belki canım ya
canım valla inanılmaz canım sıkıldı sanmıyorum okuduğunu ben tek başıma okuyacağım böyle olmaz ki ben herkesin duasına o kadar özendim ki benim kinde neden böyle oldu anlamıyorum
mazeretinde varsa gir 2 dk bilgi ver okuyamayacağım de

akşam başka biri çıktı okuma dediğimiz halde okudu fazla eksik önemli yani bir okuma usulü var

Kuzum öyle düşünme lütfen.
Yani evet aksilik oldu ama belki böylesi daha hayırlıdır.
Hiç üzülme buradayız beraberiz çözeriz.

Tatlım ben senin okuma mesajını görmeden çok iyi niyetle okumuştum,neyse saymayın o Zaman,beni de listeye almayın,size hayırlı dualar dilerim.
Yok canım seninle ilgili bir durum yok, arkadaşımız kötü niyetle soylemedi. Ben zaten mazeretli oldum okuman iyi oldu, başka bir arkadaş okumayınca dua yine olmadı maalesef..

Tatlım ben senin okuma mesajını görmeden çok iyi niyetle okumuştum,neyse saymayın o Zaman,beni de listeye almayın,size hayırlı dualar dilerim.
kusura bakma seninle ilgisi yok sabah biraz üzüldüm sadece kimseyi kırmak istemem sonuçta sen bilmiyorsun gerçekten kusura bakma

Arkadaşlar şöyle yapabiliriz, 06:00 ya kadar bildirim yapmayan arkadaşların yerine okuyalım. Okuyorum diye de bildirim yapabilirsiniz. Ben bazen çok yorgun oluyorum okuyorum ya da okuyacağım yazıyorum, bu şekilde haber verirsek netlik olur..

aynen canım girip haber verelim okunacak sayı problem değil önemli olan sayının tamamlanması

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…