Gönül birliği, dua kardeşliği

Ben de bu cumartesi bitiririm mazereti inşallah :) Allahtan dua çok değil gecen ki gibi olsa bir kişiye 100 tane falan düşüyordu

o seferkını bılmıyorum :)
benımde daha var ztn heralde hepsını tamamlamış oluruz denk gelmez ınsallah :)

canım ben sımdık 1 tane mı okuyorum ?

bu arada Allah hepımızın dualarını kabul etsın

Ben de bu cumartesi bitiririm mazereti inşallah :) Allahtan dua çok değil gecen ki gibi olsa bir kişiye 100 tane falan düşüyordu
Mazeretli arkadaslarinkini fazla fazla okurum ben ayetel kursiyi cok okumak istyorum ne kadar cok okursam o kadar huzurla yatiyorum baska arkadaslarima da olsa.. şimdi kacar tane okuyoruz canim

1 mi yazmışım canım 19 okuyacaksin :)) yanlış yazmışım :))
Amin canimmmmm :*

Mazeretli arkadaslarinkini fazla fazla okurum ben ayetel kursiyi cok okumak istyorum ne kadar cok okursam o kadar huzurla yatiyorum baska arkadaslarima da olsa.. şimdi kacar tane okuyoruz canim
aynen canım ben de öyle hissediyorum ama bazen o kadar yorgun oluyordum ki geçen sefer kardeşimle paylaşıp okuyorduk :)

Kizlar 34 tane ayetel kursi 9 insirah okunacak eğer fazla okuyan olursa son okuyacak arkadasa ona göre dağıtım yaparim

aiyyy sıra bana gelmiş çok heycanlıyım.
duamı yazıyorum.

Hayirli,imanlı, merhametli,birlikte Allaha yürüyebilceğimiz bir eş, hz.Ali ve hz.Zeynep in yuvası gibi yuva ve hayırlı imanlı evlatlar istiyorum İşleriminkolaylıkla olmasını,ibadetlerimi aşkla yapmayı,tüm inananlarla, ailem vesevdiklerimle birlikte mutlu,huzurlu vesağlıklı bir hayatımız olsun inşallah.

canım bgn 4. kısıde degıl mı sıra ? :S benım aklım karıstı

evet canim senin duan çarşamba oluyor ben erken yazıyorum akşamdan ki gece de okuyan olur belki diye ayda sabah giremezsem falan
tamam şimdi oldu yarın benim sıram duamda yukarıdaydı tekrar yazayım :)))

Hayirli,imanlı, merhametli,birlikte Allaha yürüyebilceğimiz bir eş, hz.Ali ve hz.Zeynep in yuvası gibi yuva ve hayırlı imanlı evlatlar istiyorum İşleriminkolaylıkla olmasını,ibadetlerimi aşkla yapmayı,tüm inananlarla, ailem vesevdiklerimle birlikte mutlu,huzurlu vesağlıklı bir hayatımız olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…