Gönül birliği, dua kardeşliği

Ben de 26 ayetelkursi okudum ve adet oldum kızlar son 2si kaldı. Birkaç gün sonra demiştim ama bende mazeretliyim şimdi :KK43:

:KK66: :KK66: :KK66:
Olsun canım tamam iki taneyi de okurum.
Kendi sayımı bitirdim.
Sizinkileri okuyayım.
Kizzz iyiki erken baslamissin :KK66: :KK66:

Arkadaslar mazeretli olanlari okuyacak bir arkadas varmi bnmde öyleydi. Yoksa mazeretimiz bitince mi okuyalim. nefs arkadasimizinki eksik olucak yoksa.bugun pazar gunu bnmkimi okunacak pzt si mi yoksa

Arkadaslar pazar bugün ucuncu kişiye yani banami okunacak. Mazeretli oldugumdan nefs kini okuyamadim kalmasin.yarin okusam olurmu. Ayrica duami da yazayim..tez zamanda hakkimda hayırlı olan kalbine aklıma ruhuma uygun biriyle evlenmeyi nasip etsin rabbim.

Arkadaslar mazeretli olanlari okuyacak bir arkadas varmi bnmde öyleydi. Yoksa mazeretimiz bitince mi okuyalim. nefs arkadasimizinki eksik olucak yoksa.bugun pazar gunu bnmkimi okunacak pzt si mi yoksa
Canım mazaretli olanlarin sayisini da bolduk merak etme sen.
Birazdan seni etiketler braindamage braindamage

canim okundu mazeretlilerin yerine ben mazeretlileri çıkarıp paylastirdim sayıyı tam okundu. Eksik kalmadı yani.

Arkadaslar pazar bugün ucuncu kişiye yani banami okunacak. Mazeretli oldugumdan nefs kini okuyamadim kalmasin.yarin okusam olurmu. Ayrica duami da yazayim..tez zamanda hakkimda hayırlı olan kalbine aklıma ruhuma uygun biriyle evlenmeyi nasip etsin rabbim.
aynen canım bugün sana okunacak. senin mazeretin bitti mi

X