Gonaphene+preglyn5000 ile hamile kalan varmiii??

sultan49

ben geldim :)
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2007
2.406
10
kızlra mrb ben 2 gündür gonaphene başladım ve preglyn 5000 adlı iğne olucam yumurta rezervim çok iyi olduğunu söyledi drum 1 hafta sonra olucam iğnemi... ama umudum yok pek eğer hamile kalan varsa lütfen yazsın bir umut olur içime en azından... :))

Kizlar yardim edin bana ben herkese cevap yaziyordum ama anlaşilan bana cevap veren yok himm yok mu hiç hamile kalan yada kalmayan biri akil versin ...

canım benım gonaphene de ıkıncı ayım..bu kadar tedırgın olma lutfen bıraz rahat ol..gebelık bolumunde gonaphene ve klomen kullananlar dıye baslık var ıstersen oraya bır goz at..sevgıler..a.s.

var canım var olmazmı beeeeeennnnn...
rosemin dediği gibi o konuya gir senin gibi birçok arkadaş var....

kızlar ilk defa çatlatma iğnesi olucammmm çok çok heyecanlıyımmmm... ptesi dr gitcemmm... hamişler dualarınız eksik etmeyin ne olur.... eylül arkadaşım bana da umut oldun çok saol... dediğiniz yeri de takip ediyorum...

Arkadaşlar,
ben ilk tedavi ayimda hamile kaldim.klomen ile başladim preglyn ile devam ettim.iki yumurtam vardi.çatlatma iğnesi oldum ve şu anda 5 hafta 5 günlük hamileyim.umtlarinizi sakin kaybetmeyin inanin bu tedaviler sonuç veriyor.
Hepinize çok sevgiler

canım ben 3 ay kullandım her ikisini de fakat sonuç alamadım inşallah senin olur bende kullanmaya başladığımda hamile kalan çok duydum

kızlar biz eliminden geleni yapalım gerisi Rabbime kalmış dua edelim... hayırlısı Rabbimden ...

X