Gonalf

Lafonten111

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2016
77
30
32
Merhaba, bugün doktor gonalf ve ovitrelle verdi. Adetimin 2. Günü 5 gün kullanıp kontrole gideceğim. Doktor bir şey demedi ama rapor çıkartırken oradaki çalışan aşılamaya başlamışsınız dedi. Ben sadece yumurta büyütme ve çatlatma diye düşündüm. Adetim bitince ilişkiye girmeli miyim yoksa doktorun kontrolünü mü beklemeliyim ? Bilenler yazabilir mi?

Dr göre değişiyo benim aşılamada ilişki yasaktı ama baska dr da sdce çatlatma iğnesinde yasak yoktu. Arayıp sormanız lazım

bende aşılamada yasak demedi aşılama olacağı günden 2 gün öncesi yasak oluyor sadece onun dışında serbest

Merhaba kızlar. Bende kontrole gittim gonalftan sonra bu gün 3 yumurtam büyümüş 3 gün daha vurup tekrar gidicek ilişki yasağı var mı diye sordum hayır dediler. Yani gonalf kullanırken hamile kalanlar da yazmıştı buraya. Çoklu gebelik olmasın diye doktorlar bazen ilişki yasağı koyuyor ama ben de denemek istiyorum hazır yumurtalar büyümüşken belki doğal yolla olur çünkü ne eşimde ne ben de bir sorun yok. bilgisi olan yazarsa sevinirim.

X