Gonal F

mrb çilek,bebeğin hayırlı uğurlu olsun çok sevindim tedavinin sonucuna ulaşmışsın.senin sorunun neydi.ne kadrlık bi tedaviden sonra hamiş kaldın?bende pko luyum gonal f bende kullanıyorum.

tsk,lederim derinden insl.seninde tedavi sonucun pozitiftir..

bizde sorun esimdeydi..spermlerde sekil bozuklugu vardi,ama doktorum iki yil daha beklerseniz büyük ihtimal normal yolla hamile kalirsin demisti bana..fakat ben zaten 4 yillik evliyim,birde iki yil daha beklemek istemedik ve hemen ICSI tedavisine gectik..
canim toplam 3 aylik bi tedaviydi ve hemen sonuc aldik zaten..

3 ay çok değilmi 1 ayda bitmiyomu işlemler

dedimya sanirim tüp bebek,asilama ve micronun tevayi süresi biraz farkli..reglimden 20gün önce sprey kullanmaya basladim..reglim bittikten hemen sonrada ignelerim basladi..
daha sonrasinda yumurta toplandi,aradan 3 gün gecti transfer yapildi ve 14 gün sonra sonucu aldim..yani ortalama 3 ayim ialdi benim..

çilek micro masraflı mı yani herşeyiyle kaça maloluyo?

evet micro digerlerine göre daha masrafli..ben özelde yaptirdim birde yurtdisindayim.. tedavi,ilaclar filan oldukca tutmustu,yani bi 10.000 ytl olmustu tolam bizimkisi..fakat türkiyede fiyatlar belki daha farklidir onu bilmiyorum..

kızlar 5 gün önce aşılama oldum dün doktora gittim hreşey güzel dedi 3 kutu daha gonal ignesi verdi ama kullanmıcan dedi ya şimdi ne oluyo hamile degilmiyim morelim bozuldu neden gene gonal verdi bilgisi olan varsa benimle paylaşırmı lütfen

X