GONAL-F 450 + OVİTRELLE ÇATLATMA İĞNESİ

LaLalisa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2024
55
8
25
Merhabalar kızlar
gonal-f 50 doz olacak şekilde kullandım
sağ yumurtalığım da 21 cm büyüme olmuş
aynı gün ovitrelle çatlatma iğnesi yaptım
sağ yumurtalık tüpllerimde biraz sıkıntı var doktorum isterseniz bu ay aşılama yapmayalım kendiniz deneyin dedi bizde kabul ettik
ovitrellenin üstünden 1 hafta geçti

yani özetle gonal-f + çatlatma iğnesi+ ilişki sonrası gebe kalan var mı?

Merhabalar kızlar
gonal-f 50 doz olacak şekilde kullandım
sağ yumurtalığım da 21 cm büyüme olmuş
aynı gün ovitrelle çatlatma iğnesi yaptım
sağ yumurtalık tüpllerimde biraz sıkıntı var doktorum isterseniz bu ay aşılama yapmayalım kendiniz deneyin dedi bizde kabul ettik
ovitrellenin üstünden 1 hafta geçti

yani özetle gonal-f + çatlatma iğnesi+ ilişki sonrası gebe kalan var mı?
Merhaba bende bu ay gonal f ye başlıcam acaba sizin sonucunuz ne oldu?

Merhaba bende bu ay gonal f ye başlıcam acaba sizin sonucunuz ne oldu?
Merhabalar bende sağ yumurtalığımda yumurta çok güzel gelişmiş ama maalesef o kısımda tüplerimde sıkıntı olduğu için doktor bu ay kendiniz deneyin dedi olmazsa tekrar gonal-f aşılama dedi yani sonuç negatif bugün duphaston bitecek haftaya tekrar doktora gideceğim duruma göre tekrar gonal-f ye başlayacağım soldan yumurta gelişirse aşılama olacak

Merhabalar bende sağ yumurtalığımda yumurta çok güzel gelişmiş ama maalesef o kısımda tüplerimde sıkıntı olduğu için doktor bu ay kendiniz deneyin dedi olmazsa tekrar gonal-f aşılama dedi yani sonuç negatif bugün duphaston bitecek haftaya tekrar doktora gideceğim duruma göre tekrar gonal-f ye başlayacağım soldan yumurta gelişirse aşılama olacak
Hmm anladım hep birlikte güzel sonuçlar alırız inşallah 🤲🏻✨

Ya maalesef onu bilmiyorum doktorum tam olarak şu kadar yumurtan var şu büyüklükte demedi sadece ilk kontrole gittiğimde 3 gün daha vur iğneyi gel dedi 2. Gittiğimde yarın öğlen vur dedi Progestan verdi
Aaaa ilk defa duyuyorum böylesini. Ben olsam çok meraklanırdım. Neyse en azından stresiniz olmaz. Hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻

Aminn sizin neyiniz vardı
Benim pco var fakat hormonlarım gayet iyi çok şükür düzenli adet görüyorum daha önce letu ve klomen kullandım ama zamanı değilmiş demek ki 3 yıl oldu tutmadı ara verdim bir ara şimdi bir daha başladım doktor gonal f ile başladı

Benim pco var fakat hormonlarım gayet iyi çok şükür düzenli adet görüyorum daha önce letu ve klomen kullandım ama zamanı değilmiş demek ki 3 yıl oldu tutmadı ara verdim bir ara şimdi bir daha başladım doktor gonal f ile başladı
Hmm anladım siz sadece iğne mi kullanıyordunuz aşılama falan mıydı

X