Gonal-f 100ml kullananlar sonucunuz nedir

Besttt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2021
201
51
29
Kızlar selam uzun bi aradan sonra bugün tekrar tedaviye başladım. En son rahim filmi çektirmiştim temiz çıkmıştı. Bugün ilk randevuma gittim doktor direk gonal-f ile devam edeceğimizi başa sarmayacağımızı söyledi 100ml ile yarın başlıyorum. Kullanan olumlu sonuç alan var mı aranızda biraz sohbet edelim :)

Ben kullanıyorum 5 gündür Gonal f 450 lik 75 vuruyorum her sabah yarın kontrolüm var regl in 3.günü başladım aynı zamanda femara kullanıyorum 5 günlük :)

Bu arada rahim filmi çektirdim iki tüpümde kapalıydı işlem sırasında açıldı. Klomen denemiştim olmayınca direk rahim filmi istemişti doktorum şu an engel yok dedi eşimin testleri de temizdi direk gonal f 450/75 +5 gün femara şeklinde tedavi verdi

Hadi hayırlısı inşallah ben çatlatma iğnesi vurdum 3. Günün beklemedeyim

Hadi hayırlısı inşallah ben çatlatma iğnesi vurdum 3. Günün beklemedeyim
Güzel haberlerle inşallahyumurtalarınız kaçıncı gün büyümüştü benimde 6.gün yarın doktor bakacak cevap verip vermediğine klomen bende 21.gün anca büyütmüştü :)

Güzel haberlerle inşallahyumurtalarınız kaçıncı gün büyümüştü benimde 6.gün yarın doktor bakacak cevap verip vermediğine klomen bende 21.gün anca büyütmüştü :)
İnşallah yanlış hatırlamıyosam 9 günde büyüdü gonal-f ile. Klomen hiç etki etmedi bana

adetin 8.günü henüz bi cevap yok dedi 6 gün kullandım 100 yap dedi 2 gün daha 11.gün gel dedi cumartesi tekrar gidicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…