Makyaj Ürünleri Golden Lady

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
M

MeDuSa

Ziyaretçi
Kızlar bu markanın pudrasını kullanıyordum geçende rujunu aldım çok memnun kaldım gerçekten güzel bi ürün hem çok fazla pahalıda değil. :dance:
Aranıza fondotenini de kullanan varmı CADIARZU yada başka ürünlerini kullananlar memnun kalan yada kalmayanlar gamyoncuiremsu

ben rujunu kullanıyordum. geçen gün allığını da aldım. memnunum ve fiyatı da gayet makul..

canım ben fondoteninide kullanıyorum göz altı kapatıcısınıda ikisindende memnunum.. ayrıca rujlarından da var tüpte olanlardan simli hafif :enbuyukkk:

bende de ojesi warr:KK66:) renkleri çok güzelll.. çağdaş marketten 1 ytl ye almıştım..diğer ürünlerini kullanmadım bilmiorum..

bendede rimeli var çok kaliteli topaklanma yapmıyo

Son düzenleyen: Moderatör:
bende yüz için stick kapatıcısı,göz altı kapatıcısı ve de pembe tonlarında bugün aldım allığı var:sm_cool:

golden rose un alt markası flnmı adları benzıoda:KK70:

kızlar ben bu markanın fondötenini almak istiom ya fondötenini kullanan yokmu hiç kaydirigubbakcemile5

göz kalemı var bende
fena degıl ..

kızlar ben bu markanın fondötenini almak istiom ya fondötenini kullanan yokmu hiç kaydirigubbakcemile5

ben likit fondötenini almıştım. mezuniyet balomda kullandım sonra da birkaç kez kullandım açıkçası fondöten konusunda pek bilgim yok :) ama parlatmamıştı cildimi ce pek pütürlenme de yapmıyor. ben rujunu allığını da kullanıyorum bu markanın memnunum..

kızlar ben bu markanın fondotenini aldım ve inanılmaz mememnunum ben stik fondotenini kullanıyorum güzel bi ürün bence tavsiye ederim

bende almak isterdim eminimki çok iyidir ama artık kozmetik alerjim var hiçbir makyaj malzemesi kullanamıorum yasak :KK43:(

arkadslar qolden lady ile qolden rose mi aynı markalarmı bunlar yoksa farklı markalarmı

X