Gokuyoruuum!!!

Gamze_

Guru
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
626
9
Ya kızlar biraz pis bi konu ama bilmem lazım ben dogum yaptıgımdan beri kokmaya basladım acayip bi şekilde kendimden tiskiniyorum aynı durum sizde de oldu mu psikolojim bozulacak yaa yaklasamıyorum kimseye fazla böeeehh iyyrenç!!..kafamçokkarıştı

Ya kızlar biraz pis bi konu ama bilmem lazım ben dogum yaptıgımdan beri kokmaya basladım acayip bi şekilde kendimden tiskiniyorum aynı durum sizde de oldu mu psikolojim bozulacak yaa yaklasamıyorum kimseye fazla böeeehh iyyrenç!!..kafamçokkarıştı
neden korkuon ki onu anlamadim ? :uhm::sm_confused:

canim bende kokuyorum hatta sürekli duş aliyorum üstümü değişiyorum ama nafile sürekli süt akiyo üzerime biraz kalinca koku yapiyo emziriyomusun canim onun kokusu olabilir

Saol corumlum ya yani sen de olmasan ne yapardım ben gireyim bari :tomato::mymeka:.Kııııız giriyoz heralde gene de gecmiyo

yaws sut kokuyordu baska ne olcak normal yaws
bende de oluyordu
norcen anca girip cikcan suya yada deodorant SIK ay ne bilim ki simdi ne dicemi sastim
:bbo::bbo:

Ya bi tek ben miyim diye sordum yaa inşallah gecer sutten kesince walla kalırsa yandım ha nefret ederim kokan insanlardan kocam da eder adamın yanına yaklasamıyom yaşakkıdı

Ya bi tek ben miyim diye sordum yaa inşallah gecer sutten kesince walla kalırsa yandım ha nefret ederim kokan insanlardan kocam da eder adamın yanına yaklasamıyom yaşakkıdı

biseycik olmaz gecer insallah kocan o senin de get yanas yanina kokarsan sut kokarsin baska ne olcak şakkıdı

ee havalar sıcak süt veriyorsun normalden daha çok terleyebilirsin..
belkide sana öyle geliyordur canım..sık sık duş alıp biraz kokular sürün..yediğine içtiğinede dikkat et..baharatlı nebiliyim sarmısaklı şeyler çünki hepsi ter yoluyla dışarı atılır ki buda kokmanada sebep olur..
olmadı canım tuzla kendini....kokmazsın ozaman:)) sevgiler..yavrunu güle güle büyüt maşallah pek bir şirin...:nazar:

Su lohusalıktan bi cıksam denize atacam zati kendimi hem tuzlanmıs ta olurum aslında anam beni tuzlamıs taa..:uhm: Bi daha yazın dogurmiycam aklıma yanayım hesaplıycam en erken mart nisan ter bosalıveriyo uzerimden

havalar aşırı sıcak...lohusa hastalıgı olmamak için cam pencerede açamıyoruz,klima vantilatör çarpıyor...ister istemez su içinde kalıyoruz...bende kendimi acayip kokuyor hissediyorum...

kıss yoksa bebekle ilgilenmekten banyo yapmayı mı unutuyosun :)))
normal cnm bence çünkü hormonlar süt salgılamak için değişik çalışıyorlardur..deotak falan kullan..

canım ben de sürekli terliyorum valla ter içinde kalıyorum,gün içinde kaç sefer duş yapıyorum,üstümü değiştiriyorum,kokular sıkıyorum ama bana da hep kokuyorum gibi geliyor,hormonlarımızla ilgili olabilir
benim hamileliğimde başlamıştı bu derdim...hep kokuyorum zannediyordum,kendi kokumdan rahatsız oluyordum,aynı senin gibi kimsenin yanına yaklaşamıyordum...ben de kokan insanları hiç sevmem ama başıma geldi işte...hormonlardan olabilir canım,zaten normalden çok terliyoruz,bi de kokuya daha duyarlı olduğumuz için bize abartılı geliyor olabilir çünkü eşim bana kokmuyorsun diyordu

cnm çok sıcak havalar banada öle gelio walla sık sıkta yıkanamıyorum dikişlerime bişi olur diye 3 günde bir yıkanıyorum anca belki bize öle geliyodur...

off o koku benimde sinirimi cok bozuyor süt kokuyoruz canım yaa yapıcak bişide yok malesef

canım sezeryanla mı doğum yaptın, sezeryan olan bikaç arkadaşımdan da ben aynı şikayeti duymuştum,kanaması olmuyomuş sadece kötü kokan bi akıntısı oluyomuş ondan kaynaklanıyor olabilir ama 2-3 hafta falan sürdü demişti bilmem öyle bişi mikafamçokkarıştı

canım sezeryanla mı doğum yaptın, sezeryan olan bikaç arkadaşımdan da ben aynı şikayeti duymuştum,kanaması olmuyomuş sadece kötü kokan bi akıntısı oluyomuş ondan kaynaklanıyor olabilir ama 2-3 hafta falan sürdü demişti bilmem öyle bişi mikafamçokkarıştı

Yok melssacım yaa normal yaptım kanamam da 1 haftadır falan yok denecek kadar azaldı ter kokusu bu akıntım falan yok Allaha sukur daha once hiç terim kokmazdı o yuzden hormonlarım tuhaf calısmaya basladı galiba:uhm:

Yok melssacım yaa normal yaptım kanamam da 1 haftadır falan yok denecek kadar azaldı ter kokusu bu akıntım falan yok Allaha sukur daha once hiç terim kokmazdı o yuzden hormonlarım tuhaf calısmaya basladı galiba:uhm:

canım süt kokuyorsun bende kokuyordum mart ayında doğurdum birde düşün üstünü sık değiştir ama kesinlikle parfüm sürme evladın seni kokundan tanıyor unutma:teselli:

X