Gökçeada ile ilgili tavsiye edebileceğiniz otel, motel varmı?

mia

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2007
273
78
Selamlar 28 Haziran itibariyle 5 günlüğüne gökçeada'ya gitmeyi düşünüyoruz. Hiç gitmedim bi fikrim yok. İnternetten otel seçmek çok güvenilir gelmiyor bölgeyi bilmiyorum çünkü. Arkadaşlar tavsiye edebileceğiniz otel veya denize rahat girebileceğimiz bölge varmı? şimdiden teşekkürlera.s.

Püsük çüm çok teşekkür ederim tavsiyelerin için. Bende böyle kafa dinleyebileceğim bi tatil istiyorum zaten. Dediğin gibi yapıp köylere gidip yer araştıralım en iyisi sanırım, en sağlıklısı görüp karar vermek. Yer bulma sorunu yaşanır mı sence?

Selam, 2005 yılında gitmiştik biz oraya. Adalet Bakanlığının kampına. Ama merkezde moteller vardı. Denizi çok güzel ve çok sakin bir yer. 5 günse sıkılmazsın. Madamın Kahvesi diye bir yer var oraya da gitmiştik. Ama bence Bozcaadaya gitsen daha çok memnun kalırsın. Takdir senin. İyi tatiller sana...

arkadaşım açıyorsun sağlık bakanlığının sitesini giriyorsun tesisler linkine gökçeada tesisinin ayrıntılı fotoları var zaten bu sene kalma üç öğün yemek dahil 37,5 ytl daha ucuzunu bulursan beni arıyorsun lüks beklentin var mı ama mütevazi bir yer burası denize sıfır zaten fotolar sana bir fikir verir

Sevgili Kızkulesi ben de gitmeyi düşüyorum sağlık bakanlığının tesisine herkes gidebiliyor mu?

Arkadaşlar bu mesaj geçen seneninmiş Gidenler varsa nerede kaça kaldılar yazabilirler mi? Teşekkürleryerimseniben

arkadaşlar ben 3 sene kaldım öğrenciydim
kesinlikle 15 ağustosta orda olun derim çünkü rumların bayramı oluyo ve çok zevkli ayrıca
kefalozda çamur banyosu
tepeköyde dimitri ve barba yorgonun şarabını için
kaleköyde yakamozda balık gözleme yiyin
yıldız koyu mavi koy
zeytinliköyde madamın kahvesi değilde orhan amcaya gidin emin olun pişman olmazsınız
ama bir uyarı beklentilerinizi üst düzeyde tutmayın arabayla gitmeniz daha iyi olur orada evlerde bile kalabilirsiniz çok uygundur fiyatları ama araba şart

Bizde eşimle önümüzdeki hafta sonu gitmeyi planlıyoruz,gökçeada resort otele baktım ama pahalı geldi bize iki kişilik oda fiyatı 150 ytl dediler..Tavsiye edebileceğiniz başka otel varmı?

Bizde eşimle önümüzdeki hafta sonu gitmeyi planlıyoruz,gökçeada resort otele baktım ama pahalı geldi bize iki kişilik oda fiyatı 150 ytl dediler..Tavsiye edebileceğiniz başka otel varmı?

orada tek otel orası. başka otel yok. ama temiz, güzel moteller var bir sürü.

kızlar durum nedır bılen goren tavsıye yokmu hlalaa..

Gökçeada'ya 2 sene yazları gittik Havası temiz, bol rüzgarlı harika bir yer Fakat Bozcaada'dan daha büyük, daha sakin ve deniz suyu olarak daha sıcak...Şu aralar bayağı serin olur ama Temmuz ayı en güzel zamanı. Gökçeada diye internette araştırınca tüm bilgiler çeşitli sitelerde yer alıyor. Arabayla gitmeniz şart çünkü her yeri gezemeyebilirsiniz zira plajlarda birbirlerine uzak. Otel olarak; Resort otel pahalı, Mavi su sanırım biraz daha uygun hemen merkezde Taylan otel var Biz ilk gittiğimizde orada kaldık plaja uzak diye daha sonra ugurlu köyünde temiz bir ev pansiyon kiraladık Hem daha uygun. Küçük küçük motellerde Zeytindalı gibi harika bir yer ama çok tuzlulmaz:

Eğer canlılık eğlence aramıyosan sakin bir tatil diyorsan tam sana görekaydirigubbakcemile5

ben esım ve 2,5 yasındakı kızımla gdıcez kısmet olursa.. esım askerde 17 mayısta teskere alıp hemen yola düsücez. resort 60 lıra dedı kısı bası ok+aksam yemegı. dıgerlerıde ok 30-35 lıra arası resort mantıkı geldı cocuk ıcın havuzda var. bozcaadayada baktım ama orası daha pahalı.. ve cocukla gdebılecegım bıyer deıl heralde lutfen arkadaslar yardımcı olun..

Öncelikle Allah kavuştursun Canım, hayırlı tezkereler olsun.turkbayragi Çocuk varsa Bozcaada'yı düşünme derim zaten otel sayısı da az. Rüzgarı çok fazla, suyu buz gibi. Gökçeada Resort'un fiyatı uygunmuş söylediğin özelliklere göre.. Fakat dediğim gibi Mayıs Haziran esinti fazla olabilir bilgin olsun çocuğunuzun kafasına mutlaka şapka akşam için hırka falan al. Deniz suyu ege akdeniz'e göre biraz serin olur o tarihlerde bilgin olsun canım. Kaleköy ailecek dolaşabileceğiniz daha hareketli bir yer. Zeytinli nefis dibek kahvesini tadabileceğiniz şirin bir yer. Uğurlu Köyü Gizli Liman'a yakın şirin bir köy. Mangal malzemeniz varsa piknik alanında mangal yapabilirsiniz. Ada da çok fazla kuzu, keçi, oğlak var bu arada:)) Merkezde ki Taylan Otel'in taylan pideleri güzel. Öğretmenevinin yan tarafındaki Taylan Market'in de kuzu pirzolası nefis yemeden gelmeyin derim. Merkezde sağda Turizm ofisi var adaya ait tanıtım broşürünü bedava verirler hafta içi giderseniz. Böylelikle arabanızla heryerini gezebilirsiniz. Ayrıca Laz Koyu ve Kefaloz'u(Aydıncık) ben pek beğenmedim herhalde en kalabalık zamanlarında gitmiştim; kendini bilmez arsızlarla doluydu ama diğer koylar güzel... Sevgiler.

canım yardımların ıcın cok cok tesekkur ederım. cok kararsız kaldım. denızı sogu k olur dıye orayı secme geregı duydum. hayırlısı bakalım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…