goji deneyimi

ben çok afedersin bağırsakları bozmuştum. su atıyosun vücuttan çok sağlıklı bi yöntem değil. mesela yeni normal sağlıklı bi diyete başladım. liste yapmadım sadece sağlıksız hiç bir şeyi yememeye çalışıyorum bazen kaçırdığım halde 8 günde 62.5 dan 60 kiloya düştüm. şekeri çok azalttığım için de iştahım eskisi gibi yok. ne bi ilaç ne de bi çay içiyorum. zaten şekeri azaltmak bile iştahı kesiyo.

Demek onunla ilgili sık tuvalete çıkmak ven de bugun 1litre şişen içine kabuk tarçın attım şeker ihtiyaçini azaltıyor diye onu tüketim gün boyunca ne kadar doğru bilemiyorum ama

Demek onunla ilgili sık tuvalete çıkmak ven de bugun 1litre şişen içine kabuk tarçın attım şeker ihtiyaçini azaltıyor diye onu tüketim gün boyunca ne kadar doğru bilemiyorum ama

birlikte incelelim diye bi konu açmıştım oraya gel istersen. ordan devam edelim. ben gojiyi sadece denedim çünkü tek bi sefer o da :)

Goji berry işin hikayesi arkadaşlar pek faydası yok ama vücudu temizlediği vs söyleniyor
ama kendiminde denediği ayhan ercan chiadox ürününü tavsiye ederim.
ben ... diye bir siteden sipariş ediyorum siz internetten yine bulabilirsiniz
saygılar

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…