goji deneyimi

twenty4

başlangıç 56 hedef 53
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2011
344
416
merhaba kızlar. size dün ilk defa denediğim goji üzümünün bende ki etkilerinden bahsedeceğim.

internette araştırdığımda hakkında pek olumsuz bi içeriğe ulaşamadım. bende denemeye karar verdim. aç karnına ( bi iki saat önce kahvaltı yapmıştım) kuru meyve olarak bi tatlı kaşığı yedim sadece.

öncelikle regl döneminde denediğim için pişmanım. çünkü adetimi belirgin bir şekilde kesti. sizinde aklınızda bulunsun regl döneminde denemeyin. belki sonra ki zamanlarda vücut alışıyordur ama ilk defa riske atmanızı tavsiye etmem. normalde gün içinde fazla su tüketen bir insan değilim ama sürekli susadım, ve benim için idrar söktürücü oldu. bu yönü de vücudum fazla reaksiyon gösterince beni rahatsız etti.

bi kaç gün sonra tekrar deneyeceğim. yine sizlere bende ki etkilerinden bahsederim. sizde gojiyi denediyseniz, deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim

bendegoji beri kullandım. hala da kullanıyorum. tadı çok benlik değil. ama gerçekten tok tutuyor. sabahları 1 avuç yemeniz gerekiyor üstünede ılık su için faydasını göreceksiniz.

bendegoji beri kullandım. hala da kullanıyorum. tadı çok benlik değil. ama gerçekten tok tutuyor. sabahları 1 avuç yemeniz gerekiyor üstünede ılık su için faydasını göreceksiniz.

benim bağırsaklarımı bozdu goji malesef kullanamadım. su attım hep

Ben
goji beri sayesinde tam 17 kilo verdim ve buna istinaden şunu diyebilirim ki herşeyin fazlası zarar günde en fazla 60 tane yenmeli o da öğünlere bölünerek sabah 1 avuç çok fazla vücudunuzdaki bazı bölgelere hasar verebilirsiniz dikkat..

ne güzel ya sizi tebrik ederim. ben bi tatlı kaşığı ancak yedim ancak rahatsız oldum belki de benim bünyemle alakalı

Annem de goji berry ile 3-5 kilo verdi, sonra iştahını açmış geri kilo aldı

Annem de goji berry ile 3-5 kilo verdi, sonra iştahını açmış geri kilo aldı

en güzeli sağlıklı kilo vermek bence. hayat tarzını değiştirmeden çaydı ottu ilaçtı işe yaramıyor. yarasada geri geliyor verdiğin kilolar

ne güzel ya sizi tebrik ederim. ben bi tatlı kaşığı ancak yedim ancak rahatsız oldum belki de benim bünyemle alakalı
Aynen herkese yaramayabiliyor.. Meyve olarak tüketirseniz farkında olmadan kilo veriyorsunuz zaten ben öyle yaptım..

Bazen yapabilir bu vücuttaki ödemi attığınız anlamına geliyor

ödem dediğimiz şey sudur. diyet yaparken vücudumu susuz bırakamam. vücut sağlığımdan olamam cildimi susuz bırakıp erken yaşlanamam.

Bende dün aldım kurusunu aktardan ama nasıl kullanilcak bilmiyorum sabah aç karnına bi tatlı kaşığı aksama da aynısını uygula dediler öğlen tüketmek de gerek mi acaba aldığım aktar birde dedi ki bunu 1 ay aksatmadan düzenli kullanmak gerekiyorMuş ne kadar doğru acaba

bana acıkınca bi tatlı kaşığı falan ye demişlerdi. kullanıcaksan dikkatli ol ama bol su iç. başlangıçta az kullanmanı tavsiye ederim. beni çok azı bile rahatsız etti çünkü.

bana acıkınca bi tatlı kaşığı falan ye demişlerdi. kullanıcaksan dikkatli ol ama bol su iç. başlangıçta az kullanmanı tavsiye ederim. beni çok azı bile rahatsız etti çünkü.
Ay teşekkür ederim bugün başladım işte aç karnına 1 tatlı kaşığı yiyorum üzerine de zu içiyorum şimdilik bi etkisini görmedim ama bugun baya tuvalete çıktım ilgisi olabilir mi ki ben çok su içmeye bağladım amA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…