Göğüste Sızı

likenoother

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2009
41
0
Arkadaşlar en son 3 kasımda adet gördüm 25 günde bir düzenli görüyorum bu ay adet olup aşılama yaptıracaktık ama aşırı göğüsümde sızı var benim adet olmaya yakında bu tür ağrım hiç olmaz aynada baktığımda hafif sertlik ve şişlik var bide damarları çıkmış sızım sızım sızlıyo 3 gündür ayrıca idrarımda bulanık ve kokulu ama yanma ağrı yok acaba gebelik işaretimi bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi?

Birde sağ kasıklarımın üzerinde iğne batırılır gibi bi acı girip çıkıyor ve orda bilye gibi birşey hissediyorum bunları yazmayı unutmuşum ekliyim dedim.....:Saruboceq:

güzelim anlatgtıkların hamilelik belirtileri
hadi bakalım inşaallah hamilesindir canım:Saruboceq:
anneciğine sürpriz yapmıştır
problem neydide aşılama düşünmüştünüz
kıssss bi test yapsanasositososito

güzelim anlatgtıkların hamilelik belirtileri
hadi bakalım inşaallah hamilesindir canım:Saruboceq:
anneciğine sürpriz yapmıştır
problem neydide aşılama düşünmüştünüz
kıssss bi test yapsanasositososito

Canım problem sebepsiz... gebe kalabiliyorum ama senede 1 defa 3 senedir 2 gebelik yaşadım biri 10 hftalık sonlandırıldı(böbrek rahatsızlığı geçirdim)diğeride erken düşük yaşadım tutunamadı şimdi yine 1 yılı geçti tek yumurtalıklıyım birde over tümör nedeniyle 4 yıl önce ameliyat oldum tek yumurtalığım yok hastalık tekrarlamaması için hamiş kalmam lazım o yüzden aşılama tavsiye edildi gerek kalmaz inşallah.......
Gebelik testi aldımda yapmaya karar veremedim erkenmi acaba diye bilemiyorum ki sabah yapsam çıkarmı ki?:Saruboceq:

bendede var canım bu ay sol göğsüm özellikle....bide kaşınma var ..inşallah hamilesindir...adet günün geçince belli olur hadi bakalım hayırlısı :)

canım testinde varmış yapsana
ayyy bende heyecan yaptımm benimde 3 günüm var reglime
inşlhh vardır canım

X