Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüsleriniz Nasıl Büyür ? (moralim bozuldu)

tarcin_kokusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2010
751
2
Kadın göğsünü oluşturan iki temel doku var. Birisi süt yapan meme bezleri, diğeri ise bu bezlerin arasında ve derialtında birikmiş yağ dokusu. Eğer bir protez kullanmayacaksanız, göğsü büyütmek için bu iki dokudan birini artırmanız gerekiyor. Yağ dokusunu artırmanın yolu kilo almak. Ama siz kilo alırken vücudunuzun nerede yağ biriktireceğini bilemezsiniz. Siz göğüsleriniz yağ toplasın istersiniz ama basenleriniz, ya da karnınız yağ biriktirir genelde. Göğüslere dışarıdan yağ takviyesi ise tamamen ayrı bir konu. Birazdan anlatacağım.

Memeyi oluşturan diğer doku olan süt bezlerini büyütmek ise ancak hormonlarla mümkün. Hamilelikte vücut göğüsleri büyüten hormonlar salgılar ve o nedenle göğüs büyür. Doğum olur, süt salgılatan hormonlar devreye girer. Emzirme bitince bu hormonlar normal seviyesine düşer ve göğüsler de tekrar küçülür. Eğer göğüsleri büyütmek için hormon kullanılmaya kalkılırsa meme ve rahim kanseri olma riskiniz çok artar. Hormon kullanımına bağlı diğer bir sürü yan etki bir tarafa eğer ilacı keserseniz göğüslerinizin tekrar küçülmesi kaçınılmazdır. İşte bu nedenlerle ilaçlarla tedavi yapılamamaktadır. Peki piyasada mevcut ilaçlar ne yapıyor?. Ben bugüne kadar bu tür ilaçlardan yarar görmüş hiç kimseye rastlamadım. Adlarını öğrenebildiğim ilaçların çoğunu inceledim. Hiçbirinin bilimsel olarak kanıtlanmış bir etkisi yok. Çoğunun içinde vücutta damarları genişleten ve dokuda ödem yapan bazı maddeler var. Kullanılırken sanıyorum göğüslerde hafif bir dolgunluk yapıyorlar. Ama hiçbir zaman gerçek anlamda bir büyüme yapmıyorlar ve ilacı kestiğiniz zaman o hafif dolgunlaşma da kayboluyor.

arkadaşlar moral bozmak gibi anlaşılmasın ki en başta benim moralim bozuldu. demin yine bizim meşhur konumuz için sağda solda bakınırken bu yazıyı buldum. bizim içtiğimiz otlar çöpler vs çoğunun anne sütünü artırıcı özelliği var. bu demek oluyo ki otları kullandığımız sürece dolgunluk var bırakınca yok. :KK5:

bence büyütmenin tek yolu kilo almak başka çaresi yok gibi .....yani göğüsteki yağ tabakasını artırmamız lazım ama kiloyu alırken bölgesel almamız lazım bu nasıl olacak bilmiyorum işte....

bi göğüs büyütme ilacının tanıtımında öyle yazıyordu
göğüslere yağ birikimini yönlendirerek büyütür diye
hatırlamıyorum ama hangisiydi

bende bu yazıyı bliyorum yalnız benim gögüslerim büyüdü farkedilir derecede peki yazıyı yzan estetisyen doktorlar bunu neden acıklamıyorlar? ? bence hiç moral bozmayın kızlar

sen neyle büyüttün canım?

canım bende rezene cok işe yaradı,, ama küç kullandım, bebe yagıyla masaj yaptım. Suna dumankayanın serbetcıotu melekotu cementohumuyle yapılan cayından içtim gunde 1 bardak bu caydan,, bi bardak rezene ve sabahları 2tatlı kasıgı küç,, haftada 1 masaj :KK16:
istedigim boyuttalar suan ama dahada büyütebilirim toplam 2 ay oluyo kullanalı 2hafta ara vermiştim gerileme olmadı aksıne buyumesı devam ettı darısı hepınızın basınaa

canım bende rezene cok işe yaradı,, ama küç kullandım, bebe yagıyla masaj yaptım. Suna dumankayanın serbetcıotu melekotu cementohumuyle yapılan cayından içtim gunde 1 bardak bu caydan,, bi bardak rezene ve sabahları 2tatlı kasıgı küç,, haftada 1 masaj :KK16:
istedigim boyuttalar suan ama dahada büyütebilirim toplam 2 ay oluyo kullanalı 2hafta ara vermiştim gerileme olmadı aksıne buyumesı devam ettı darısı hepınızın basınaa

kaç cm fark etti bunlarla canım..

tek bir çözüm var arkadaslar....ESTETİK .ESTETİK .ESTETİK...4000TL bişi diil yaptırın gitsin. ömür boyu dolgun gögüsler sizin olsun..aktarlarla maktarlarla ugrasmaya degmezz... En Büyük TÜRKİYE

tek bir çözüm var arkadaslar....ESTETİK .ESTETİK .ESTETİK...4000TL bişi diil yaptırın gitsin. ömür boyu dolgun gögüsler sizin olsun..aktarlarla maktarlarla ugrasmaya degmezz... En Büyük TÜRKİYE

ama canım ben 3tane amelıyat gecırdım amelıyattan cok korkuyorum.. ve gögs içinde yabancı madde olması benı huzursuz eder ilerde yaptırmayı düşünmeyecegim için bunları denedim :nazar:En Büyük KK farkettide sen yaptırdıysan hayırlı olsn :))

edacım lütfen cevap yazar mısın canım rezene çayını aktarlardan toz halindemi yoksa marketlerden poşet çay olarak mı kullanalım ? Canım birde serbetcıotu melekotu cementohumuyle yapılan cayını nerden bulabiliriz ?? küç kullandım diyosunya o ne ??? lütfen ail cvp yazar mısın nışanıma bi kç var :KK43: elbisemi daha güzel taşımak istiyorumm :KK43:( küç nee:KK58:

edacım lütfen cevap yazar mısın canım rezene çayını aktarlardan toz halindemi yoksa marketlerden poşet çay olarak mı kullanalım ? Canım birde serbetcıotu melekotu cementohumuyle yapılan cayını nerden bulabiliriz ?? küç kullandım diyosunya o ne ??? lütfen ail cvp yazar mısın nışanıma bi kç var :KK43: elbisemi daha güzel taşımak istiyorumm :KK43:( küç nee:KK58:

Canım rezene toz halınde de olur poset cayda olur farketmez ve cok etkili. aktardan serbetci otu melek otu ve cemen tohumu iste onları cay gibi demleyıp iç bunu suna dumankaya önermişti aktardan alınıyo.Küç ise Kara üzüm çekirdeği canım bunu da 1 tatlı kasıgı cigneyerek yut her gun yeterli gelicektir :nazar::nazar:

Aslında bu bilgiyi kabul etmeliyiz. Göğüsler büyüdükçe kanser riski artıyor. Östrojen artımının kısırlık riskini de unutmamak gerek. bence sahip olduklarımızın değerini bilmeliyiz. Ya şu an şikayetçi olduğumuz göğüslerimizi meme kanserinde kaybetseydik? Yada ömür boyu çocuk sahibi olamayan bir anneyi düşünün. Yaptığımız onca şey sırf aynada güzel görünmek güzel bir dokunuş için bu kadarını feda etmeyi göze alıyor musunuz? Sebebi şu ki, oturup düşünecek sıkıntımız yok bu küçük ayrıntılara takıyoruz. hele ki Sharon stone'nun 75 lik göğüsleriyle tüm erkekleri peşinden sürüklediği düşünürsek..

arkadaşlar bence moralinizi hiç bozmayın tabiki böyle yazılar yazıcaklar yoksa kimler 5-6 milyar verip estetik yaptırıcak bu adamlar nasıl para kazanıcak:KK1: :KK1: herkes doğal yollara baş vursa estetikçiler mahvolur o yüzden illaki bi spekülasyon yaratılcak yani şuda var tabiki bu doğal yollarla çok aşırı büyüyklükte ölçülere kavuşamayız ama bir iki beden büyütüp dolgunlaştırabilirz en azından yabancı madde değil kendi göğsümüz olur saygılar..:KK42:

arkadaşlar bence moralinizi hiç bozmayın tabiki böyle yazılar yazıcaklar yoksa kimler 5-6 milyar verip estetik yaptırıcak bu adamlar nasıl para kazanıcak:KK1: :KK1: herkes doğal yollara baş vursa estetikçiler mahvolur o yüzden illaki bi spekülasyon yaratılcak yani şuda var tabiki bu doğal yollarla çok aşırı büyüyklükte ölçülere kavuşamayız ama bir iki beden büyütüp dolgunlaştırabilirz en azından yabancı madde değil kendi göğsümüz olur saygılar..:KK42:

Bende aynen snn yazdıgını yazdım cnm önceki sayfada cunku buyuyen goguslerın acıklamasını yapmıyorlar büyümez diyip geciyo doktorlar. ayrıca dogal bitki cayları gunde 2 bardak gayet normal hiç bi zararı olcagnı dusunmuyorm kanser riski filan:))

Kızlar benimde sağ gögüsüm ile sol gögüsümden daha küçük .Çok çok bariz bir fark yok ,çok çok az bu dediğim esşitsizlik ama canımı sıkmaya yetiyor =( sizce ne yapmam lazım ?

Son düzenleme:
Bende aynen snn yazdıgını yazdım cnm önceki sayfada cunku buyuyen goguslerın acıklamasını yapmıyorlar büyümez diyip geciyo doktorlar. ayrıca dogal bitki cayları gunde 2 bardak gayet normal hiç bi zararı olcagnı dusunmuyorm kanser riski filan:))

evet cnm katılıyrm ayrıca doğum kontrol haplarıda göğüs büyütüyo bugün uzun süredir görmediim bi arkadaşımı gördüm 4 kutu kullanmış südyen deniyoduk aha dedim :KK53:nolmuş buna :KK53:silikon yaptırsa bu kadar büyüdrü hiç yoktu çünkü:44:

Kızlar benimde sağ gögüsüm ile sol gögüsümden daha küçük .Çok çok bariz bir fark yok ,çok çok az bu dediğim esşitsizlik ama canımı sıkmaya yetiyor =( sizce ne yapmam lazım ?

cnm korkulcak bişey yok benmde öyle hatta bir çok kişinin öyle çok aşırı bi büyüklük fakrı yoksa korkulcak bişey yok diyo doktorlar:13:

Son düzenleme:
X