göğüslerin kaşıntısı hamilelik belirtisi olabilir mi

diar

Guru
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2012
1.131
19
çok kaşınıyor elimi çekemiyorum var mı böyle bir durum yaşayan

diar canım benım senn yasadıkların bana psıkolojık gıbı gelıyor.. sımdı ben sana evet bu hamılelık belırtısıdır desem ya sen hamıle degılsen ? bı kac yazını daha okudum herseyı hamılelıge yoruosun.. :)) bende senn gıbıydım herseyde ben hamıleym dıordm :) sonrası hep hayal kırıklıgı.. bence adetın gectıyse yaptır bı kan testı bu tur endıselerınden kurtulursun.. dılerım hamılesındır :)

diar canım benım senn yasadıkların bana psıkolojık gıbı gelıyor.. sımdı ben sana evet bu hamılelık belırtısıdır desem ya sen hamıle degılsen ? bı kac yazını daha okudum herseyı hamılelıge yoruosun.. :)) bende senn gıbıydım herseyde ben hamıleym dıordm :) sonrası hep hayal kırıklıgı.. bence adetın gectıyse yaptır bı kan testı bu tur endıselerınden kurtulursun.. dılerım hamılesındır :)

canım teşekkür ederim cevapladığın için
elbette psikolojik olbailir güya burda psikolojik olarak hamile olduğunu sananları okuyunca ben öyle değilim diyordum:) çünkü ne göğüslerim şiş ne uyku hali vs. Neyse

sorun şu ki ben PCO luyum test kullandım adetim 25 ağustostu ben daha 28 eylülde yumurtladım yani adet tarihim çooook geçti son yumurtlamam 4 ekim biaraz daha ümidim var

canım teşekkür ederim cevapladığın için
elbette psikolojik olbailir güya burda psikolojik olarak hamile olduğunu sananları okuyunca ben öyle değilim diyordum:) çünkü ne göğüslerim şiş ne uyku hali vs. Neyse

sorun şu ki ben PCO luyum test kullandım adetim 25 ağustostu ben daha 28 eylülde yumurtladım yani adet tarihim çooook geçti son yumurtlamam 4 ekim biaraz daha ümidim var

tatlım neden kan testı yaptırmıyorsun boyle beklemek cok sınır bozucu bılıyorm. ınsan daha cok yıpranıyor

benim de göğüslerimin ucunda inanılmaz kaşıntı vardı, hafif de ağrı. daha o zaman bebek için çalışma bile yapmıyoduk. kaşıntı şikayetiyle gittim genel cerrahi muayenemde küçük kistler ve nodüller çıktı ultrasonda. sora ben de farkettim ele dahi geliyo benimkiler. aynı şey aynı süreç kayınvalidemde de oldu.
göğüslerini elle muayene et tatlım, özellikle banyodan sora daha net hissediliyo bi şey varsa.

Merhaba yıllar geçmiş bilmiyorum hala aktif mısınız burda ama bu sikayrtinizden sonra hamile miydiniz hatirliyor musunuz? Gerçi benisiniz olduysa unutmak mümkün değildir de :) ben de pko var diğer belirtilerm de var ama bu kaşıntı da çok

X