göğüslerimin durumu normalmiya..

xixrmaknil

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2008
38
0
36
son 2 haftadır gögüslerim sürekli şiş ve uçları belirgin acı filan yok ama nedenini bir türlü anlamıyorum adet günümede daha çok var durduk yerde neden öyle oluyo acaba sizlerdede oluyo mu hiç merak ettim endişelendim

canım,bir problem olup olmadığını anlamanın en güvenilir yolu bir jinekoloğa danışıp hrmon tahlili yaptırmak.sanırım hormonlarla ilgili göğüsteki değişiklikler çünkü.ihmal etme aman ha.sonra bi sürü şey için pişmanlık duyuyo insan:teselli:

canım benim genellikle hamileleik belirtisi olarakra kabul ediliyo bu durum hatta çoğu kadın kendini böle test ediyo.ama sen bekarsın sanırım belki böle bişey söz konusu değildir.en iyisi bi dr görünmen.göğüslerdeki dğeişiklikler pekte hafife alınmamalı.inşallah bi sorun yoktur.geçmiş olsun...

canım aynı durum bende vardı sonra dikkat ettim göğsümden süt gelmeye başladı prolaktin hormonum yüksekmiş bir ay ilaç kullandım geçti ama bu ay yine aynı süt gelmiyo ama müthiş şişler uçları çıkık ama bende acıda var çok hassaslar damarlarım çıkık bence bir jinekoloğa git tahlillerini yaptır bişey çıkarsa tedavisini olursun

benımde adetımden2 hafta once goguzlerımde sızlama sısme kasıklarımda agrı oluyor ama bence normal bunlar canım korkacak bırsey yok ama yınede ıstersen bır jinekologa gıt
animasyon74cn2.gif

son 2 haftadır gögüslerim sürekli şiş ve uçları belirgin acı filan yok ama nedenini bir türlü anlamıyorum adet günümede daha çok var durduk yerde neden öyle oluyo acaba sizlerdede oluyo mu hiç merak ettim endişelendim

Sanırım bekarsın,bekar olmasan hamilelik belirtisi olarak düşünülebilir yada prolaktin hormonunla ilgili bir durum olabilir çünkü bu hormonun yüksekliği göğüslerde şişmeye,ağrıya ve süt salgılanmasına yol açıyor eğer adet düzensizliğinde varsa bir dr'a görünmeni tavsiye ederim...

X