Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerim -.-

paws

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2011
9
0
Selam bayanlaar Siteye yeni üye oldum aslında uzun zamandır forumları takip ediyordum ama ilk konum bu 16 yasındayım ve göğüslerimin küçük olduğunu düsünüyorum.Belki erken bulanlarınız olucak ama ileriki yaslarda değistirmek daha zor diye biliyorum.75A sütyen bedenim.Diğer kızların arasında kendimi iyi hissetmiyorum.Göğüslerimin dolgun görünmelerini istiyorum. Hormonlara zarar vermeden doğal yöntemlerle kısa sürede SONUÇ ALABİLECEĞİM şekilde nasıl bunu sağlayabilirim? Tavsiye ve tecrübelerinizi bekliyorum

umutsuzlupa kapılma canım forumları gez bakalım sana uyan kafana yatan bi yöntem seç.
araştırmadan olmaz :)

Belkı hala ergenlıkdesın cnm ama bu yasa kadar buyumedıyse bundan sonra buyumez ergenlıgın ılk zamanlarında buyuyecegı varsa buyuyo yoksa bı dahada buyumuyo hıc bos yere vakıt kaybetme dırek bızım yaptıgımız yontemden basla hemen etkısını goreceksın zaten telkınle gogus buyutme cnm bız bır aydır dınlıyoruz ve guzel sonuc alıyoruz dıger tum yontemler vakıt kaybı deneyen bırı olarak sana tek tavsıyem telkın baslıgına bı goz atman

nez12 bu konuda en tecrübeli arkadaşımız kendisi bize verdiği pozitif enerji ve inançla bu yolda yalnız olmadığımızı gösterdi yeni üyeyim ama eski takipçisiyim :) sende bize katıl ve emin ol ilk günden etkisi var :78:

sagol cnm ama cıdden oyle tek gercek etkıyı bu yontemle gordum dıger tum denedıklerım ya etkısı gecıcı oldu yada vakıt kaybı oldu caylar zarar verıyo kıllanma falan yapıyo herseyde bı yan etkı olumsuz bısey yasadım yanı yasasın telkın

Yaşasın Telkin! Gelsin kocaman memişleer

Tesekkür ederiim Bu telkin dosyası su rahatsız edici sesten farklı bi etkiye mi sahip? Bi de gün icinde dinlerken bunu saatlere mi yaymak lazım,bi defada gerektiği kadar üst üste dinlesek sonuc alamaz mıyız ?

Tesekkür ederiim Bu telkin dosyası su rahatsız edici sesten farklı bi etkiye mi sahip? Bi de gün icinde dinlerken bunu saatlere mi yaymak lazım,bi defada gerektiği kadar üst üste dinlesek sonuc alamaz mıyız ?

O japonlarınkinden farklı tabiki. Bu telkin yağlanma yaparak kalıcı bir büyüme sağlıyor.

Telkini en az 6 saat dinlemen lazım. Üst üste dinlemende hiç bir sorun yok. Bir yandan işlerini yap diğer yandan telkini dinle.

6 ile 8 saat arası dinlemen gerekli canım bunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…