Göğüslerim şişti..Hamile olabilir miyim ?

cnm gecmiş olsun yaaa ALLAH birdaha bu acıyı yaşatmasın ben 3kez yasadım

tez zamanda anne olursun inş

merhaba arkadaşım.sanada öncelikle çok geçmiş olsun rabbim en kısa zamanda tekrar hayırlısını nasip eder inşallah.sana 1 şey sormak istiyorum.benim adetlerim düzenli 1 biçimde her ay 1 hafta öne geliyor.düşük öncesi adetim 23 üydü.düşük yaptığım tarih 26 sı.düşük yaptığım tarihte mi adet olurum yoksa en sonki adetim gibi 23 ü mü bunu merak ediyorum.bugün ayın 22 si ve sadece göğüslerim şi ve ağrılı.gebe kaldığımdaki gibi sol kasığımda ve sol tarafımda ani kramplar var ağrı var.allahım hayırlısını versin ama anlayamadım sanki gebe kalacakmışım gibi 1 his var içimde..

cnm gecmiş olsun yaaa ALLAH birdaha bu acıyı yaşatmasın ben 3kez yasadım

tez zamanda anne olursun inş
slm arkadaşım.ilk gebeliğim geçen ay oldu kimyasal düşük yaptım 1yıllık evliyiyim.doktorum cinsel rejime gerek yok dedi fakat benim merak ettiğim 1 konu var.normalde hamile olup olmadığımızı bilmesekte,adetimden kaç gün önce cinsel ilişkiyi bırakmamız gerek.normalde gün aşırı birlikteliğim var.düşük yaptığımda 1 hafta kala adetime bırakmıştık.fakat bilgi almak istiyorum kafama takıldı. bu konuda bilgin varmı?

arladaşlar benim de adetim 10 gün akadr gecikti ki her ay düzenli olurum.Büyük ihtimalle hamileyim diye düşünüyorum ve 1 haftadır gögğüslerim çok şişti .Dokunamıyorum bile.Gebelik testi aldım bugün ve yaptım.Sonuç negatif çıktı hayal kırıklığına uğradım.Acaba testlerin yanılma payı var mı?Sağlık ocağına gitsem mi acaba bi?Bir de sağlık ocağında kan mı yoksa idrar testi mi yapılıyor?

idrarda daha çıkmaz bence.kan tahlili kesin sonuç.ama sağlık ocaklarında kan tahlili yapmıyorlar.öazel hastaneye gidip acilden giriş gebelik testi yaptır bence.hayırlısı olsun.

slm benimde adet olmam lazım ama olmadım 1gün geçti ama ben çocuk için hazır değilim allah aratmasın ama 1 yıl daha dşünmüyorum acaba hamilemiyim reyhan kardeş senin gibi benimde günüm hiç şaşmazdı hep 3 gün önce oldurdum 32 gün oldu ama olmadım yarın test yaptıracam ben hastanede çalışıyorum zaten yarın hastaneye gider gitmez ilk işim test yapmak olacak, çocukları çok seviyorum ama daha 6 aylık evliyim erken diye düşünüyorum daha evliliğe alışamadım çocuk bana ağır gelir diye düşünüyorum bilmiyorum yanlışmı düşünüyorum

slm arkadaş.bende 1 yıllık evliyim.ilk günden beri çocuk çok istiyoruz.geçen ay 2 haftalık düşük yaptım.bence eşini seviyorsan anlaşabiliyorsanız hiç bekleme derim.korunmada tabiki.korunanların korunmayı bıraktıktan sonra uuzn süre bebekleri olmuyor genelde.bence hiçbekleme arkadaşım tekrardan söylüyorum.allah ne verirse hyaırlısını versin.hem bence çocuk olursa daha farklı 1 evliliğin olur neşeli ya nebileyim farklı işte.ben bugün regl oldum bilebiz eşimle birbirimizi çok seviyoruz çokşükür allahım muhabbetlerimizi daim etsin.birde bebek isteidğim yetmiyormuş gibi 2 kiz istiyorum ne komik değil mi:)üstelik çalışıyorum da.elini çabuk tut bence hemen doğur allah verirse.iyi düşün nekadar bebek sahibi olmak isteyenler var hepsorunlu hep sorunlu.rabbim herşeyin hayırlısını versin inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…