Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerim çok ufak acaba bu yaştan sonra büyümezler mi

selinli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2008
185
0
ben 18 yaşındayım göğüslerim çok ufak :KK43: acaba bu yaştan sonra büyümezler mi ? Büyütmek için yapabileceğim bi yöntem var mi

bünyeden bünyeye değişir canım bazılarının 18 nde durur bazılarının 18 den sonra büyür örnek teyzem ben 21 yaşındayım benimde ufacık sütyenler dolmuyor.benim bildiğim göğüs büyümesi 25 yaşına kadar sürüyor çünkü doktora gittiğimde 25 yaşına kadar büyümezse tek çağre slikon demişti bende göğüs büyütme yöntemi uyguluyorum biraz dolgunluk oldu gibi istersen yöntemide şöyle anlatayım

gündüz rezene çayı demliyorum (poşet çaylarıda var ama taze demliyorum ben ) içinde 4-5 damla çöreotu yağı damlatıp içiyorum hergün çörek otu yağıyla masaj yapıyorum yağ emilene kadar sonrada çilek yağıyla yapıyorum gecede tekrar rezene çayı içiyorum yada hayıt tohumu

ben 18 yaşındayım göğüslerim çok ufak :KK43: acaba bu yaştan sonra büyümezler mi ? Büyütmek için yapabileceğim bi yöntem var mi

Canım bende aynı yaştayim ve aynı durumdayım bugün yeni bi formüle başlıyorum umarım ise yarar.

kızlar 29 yaşındayım. göğüslerim orta idi hep. memnunum. 2 sene önce evlendim.evlendikten sonra biraz büyüdüler. bunu kız arkadaşlarım da farketti. imkanı var mı yok mu bilemem ama ben yaşadım.

4aylık hamileyim. 2ayımdan beri göğüslerim kocaman oldular. göbeğim de pek yok, bir kaç arkadaşım gebe olduğumu bilmeden "silikon mu taktırdın" dediler. doğumdan ve emzirmeden sonra eski haline döner mi nasıl kalır emin değilim.

27de büyüdüler benimkiler yani..

hayırlı olsun bebeğin :) cinsellik faktörü var bence büyümesinde ama inşallah bizimde büyür :)

senin formül nedir canım ?

Canım 80den 86ya adlı başlıktaki formule bu aksam bslıyorum ve adaçayı ıçıcem her aksam mersın yagıylada masaj yapıcm umarım etkısı olur 1ay snra sonuçu paylasıcm sızınle :KK1:

bende üstte yazdığım formülü yapıyorum 1 haftadır inşalah gelişme görürüz :)

X