Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerim Büyüdü

İnşh canım ya bende bana işe yarayan yöntemi bulabilsem çok mutlu olcam...
1ay geçti belirgin bi fark yok 2.şişesindeyim çörekotunun.
En azından ortadan bi çatalım çıksın ya üstler dümdüz çok sinirim bozuluyooo
Üstlerde biraz şişme olsa tmm dicem uğraşmıcam ama o da yok

bahar breastnexus dediğin siteye baktım ing olduğu için anlamakta güçlük çekebiliyorum ama fotoları gördüm gerçekten büyüten vardı nerden buldun sen bu siteyi _? aslında bu siteden yararlanabiliriz diye düşündüm şu an..

Hayıt otu tohumundan nasıl çay demledin anlamadım canım..??

Canım suyu kaynatyorum bardağa koyuyorum.İçine 1 çay kaşığı hayıt otu tohumu atıyorum.2-3 dk bekliyorum.Sonra süzüp içiyorum.
Önceden yağsız olur mu demişsiniz evet olur ben çoğu zaman yağsız masaj yapıyorum. Ben deneyip yaptım oldu bu nedenlede burda paylaştım.

bana aktar satmadı biliyo musun hayıtı , çok östorojen içeriyo dedi size ağır gelir dedi adam annem vardı yanımda boşver dedi ısrarda edemedim ..

Son düzenleme:
Rezene çook içtim, aylarca her sabah içtim
ama faydası olmadı
Şimdi buz masajı yapıyorum
Tibetin gençlik pınarına başladım
yeter artık bişey fayda göstersin ya
yaz geldi

bana aktar satmadı biliyo musun hayıtı , çok östorojen içeriyo dedi size ağır gelir dedi adam annem vardı yanımda boşver dedi ısrarda edemedim ..

Burdaki aktar hiç bişi demedi bilmiyorum başka aktardan al istiyosan canım bi yan etkisi yok

tenesemisir bende başladım tibete bugünkünü yapmadım ama daha ne kadar tembelim hemen yapıcam birazdan aksatmak yoookk

fotoğrafları görünce burda büyüttüm diye anlatılmasından daha ikna edici oluyo.orda doll diye bi üye personal programs kısmında başlık açmış,ilk fotoğraflarında a ya da b cup,sonrakilerde d cup'a kadar getirmiş olayı abartıp.
bu konuyu ingilizce sitelerde araştırırken denk geldim.bizim için büyük şans.biraz daha okuyup bakarsan burda yazanlardan çok farklı olaya yaklaşımları.burda sanki kocakarı ilacı kullanıyomuşuz muamelesi yapıyo konuya inanmayanlar,orda bakıyosun olayın bilimsel dayanağını,insanların nası ciddiyetle,sabırla 6 ay 1 sene sonuç alana kadar uğraştığını görüyosun.
breastnexustaki şu konuyu az buçuk anladım,üstünü de sen çeviriver dersen yardımcı olurum,mesaj atman yeterli.

1 çay kaşığı 1 su bardağı suya mı canım :44: ben bu forumda bi yerde bi su bardağına 1 çorba kaşığına yakın diye okudum öyle yaptım çok acı geldi içemedim midem bulandı hayıt tohumu öylece duruyo bi de sen içerken şeker ekliyo musun

hayıt tohumu bende aldım ama bana da bişey söylemedi aktar ne kadar istiyosam aldım

Bu arada bazı bitkilerde 18 yaşından önce kullanmayın uyarısı var,yaşı küçük olanlar biraz daha bekleyebilir.yaş sınırı olan bişey değil göğüs büyütme,acele etmeyin.
Bi de yan etki konusunu iyice araştırıp öyle kullanmakta fayda var.niyeyse yazma gereği duydum.

Bacaksızım yorumunu görünce aklıma geldi
bugünkünü az kalsın unutuyodum
hemen çakayım 5 temel hareketi
pazara kadar değil 90 beden olana kadar

kızlar bende hayıt tohumu almaya diye girdim daha etkili olduğunu içinde hayıt tohumununda bulunduğunu söylediği başka paket çay önerdi ondan aldım inş işe yarar

kızlar bende hayıt tohumu almaya diye girdim daha etkili olduğunu içinde hayıt tohumununda bulunduğunu söylediği başka paket çay önerdi ondan aldım inş işe yarar

işe yararsa mutlaka haber ver canım merak ettim nasıl bişey ismi ne bende alayım

Bacaksızım yorumunu görünce aklıma geldi
bugünkünü az kalsın unutuyodum
hemen çakayım 5 temel hareketi
pazara kadar değil 90 beden olana kadar

ben bu 5 hareketi 3er defa yapıyorum da nefesi ayarlayamıyorum sen ne yapıyosun tenesecim doğru nefes şart..

tamam canım söylerim tabiki yeter ki işe yarasın kutuyu atmıştım babam falan görmesin kutuyu diye aktardan öğrenebilirim istersen yarın falan adam üstüne basa basa gizli gizli kadınlık hormonları için düzene girmesi için çok iyi falan dedi

göğüs ölçümüde yazıyım üst 83 alt 72-73 10 gün sonra ölçerim yine

tamam canım bekliyorum ismini bende alıcam

hayıtı ben de kullandım.ama başka rahatsızlıklarım oldu bırakma zorunda kaldım..kızlar fazlası zararmış yani...bunu gördüm..telkin varsa elinizde bana atabilir misin acaba..gerçi telkinden de tam net sonç alan yok gibi ama... bulduğum tüm linkler çalışmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…