gögüslerde mavi damarların belırgınlesmesı

winx perisi

Nirvana
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2008
2.668
48
37
evet kızlar ......
adetıme yaklasık olarak 2 hafta var ama (1,5 hafta)benım göğüslerımde mavi damarlar ag gbı belırgınlestı bıle acayıp agrıyolar ucları koyulastıııı agrıyooo sankı delıklerı acılmıs gbı hıssedıyorum kasıklarımda ara ara agrılar oluyo sıcak basması bzen uyku halı halsızlık oluyooo yumurtlama belırtısı mı yoksa hamıslıkmı anlayamadım bıde ıstah acılması var...kabızlık var bıde arkadalar suan sısım ara ara mıde bulantısı daoluyooo ama tam deıl hıssı sadece sıcaklardanmı dıyorum ama.... yardımcı olurmusunuzzzz:icecream:

cnm benimde göğüslerimde damarlar o kadar belli ki,ucuda felaket acıyo,normalde adetime 8-9 gün vardı ama dün oldum ,kafayı yemek üzereyim,offff bunaldım artık ,isyan etmiyorum ama neden böyle oluyo ,hayatımda ilk defa adetim erken oldu

ahh bi bilsem cnm,dr. diyoki iğne 1-2 gün fark ettirir ama o kadar da olmaz,gebelikte olabilir dedi,kanamanın bitmesini bekliyoruz,ama bence yine yok bebiş,ama göğüslerimdeki damarlar nasıl çıktı anlatamam,acısındanda duramıyorum,dr. bi gidiyim yazarım sana yine

inşallah öyledir cnm ama üstüne görme galiba adet gününde adet olmaya diyolar ,benim daha 8-9 günüm vardı,yerleşme kanamasıda bu kadar çok olur mu acaba,allah isteyen bütün kadınlara annelik duygusunu yaşatsın inşallah

ınsallah canım valla artık ne yapacagımı sasırdıme sım bukadar bunaltma kendını dıyor ama ne bılıyım tam kafamdan cıkardım rahatım dıye dusunurken bosvermıske soruyolar hanı cocuk yapmıyomusunuz dıye sınır oluyorummmm

bıde bu y ben 10 gun kadar sogan suyu yaptım bakalım onun faydası olacakmıııı

bazen bu belrtileri kendimiz yaratıyoruz arkadaşlar ben ilk aydan anladım maşallah tüm belirtileri tek tek geçirdim yaşadım..şu an kendi haline bıraktım vücudumu dinlemiyorum hiçbir yerimi incelemiyorum böylesi daha iyi ..

canım bu söylediklerin aynı zamanda yumurtlama belirtisi. yumurtlama zamanlarında da kasıkta agrı gögüslerde agrı oluyor bence bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz canım adetinin gecmesini bekle bence umarım hamilesindir

göğüs büyümesi sancısı adetten öncede olur
adetten 2hafta önce hamilelilk belirtisi olmaz yumurtlama dönemi olabilir
bu kadar kendinizi dinlemeyin
eğer 3gün kala hala bu belirtiler varsa ozaman olabilir
ama göğüslerle belirtinin alakası yok çünkü benim sadece göğüslerim acımamıştı
rabbim gönlüne göre versin :Saruboceq::Saruboceq:
tek yapman gereken bunları düşünüp stres yapma
ben çok yaşadım salladığım ay oldu

benim en çok neye kafam takılıyo biliyormusunuz. benim bir oğlum var yani çok şükür yumurtlama problemim yok 5 senelik de evliyim şimdiye kadar hiç bir yumurtlama döneminde hiçbir tuhaflık yaşamadım da niye korunmayı bıraktığım an nerde belirti varsa hepsini yaşadım? hani psikolojik olsa daha kafa yormama kalmamıştı. ama jonnybravo arkadaşım haklı önemli olan belirtiler adet gününe kadar devam edecek mi bakalım? benim bi geçer gibi olmuştu, geçen hafta kadar olmasa da yine de karın ve göğüs ağrılarım var. bu arada göğüslerimin birazcık da büyümüş olması beni gayet mutlu etti, inşallah sönmezler kaydirigubbakcemile3

göğüslerimdeki mavi damarlar bedede oldu ama bir bucuk aylıkken belirginleşmeye başladı bende.belirtinin olması için çok erken iki hafta var diye yazmısınız tam yumurtlama dönemindesiniz galiba.rabbim gönlünüze göre versin

X