Göğüslerde ağrı konusunda bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi?

jxixneps

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2007
25
1
Merhabalar 28 yaşındayım ve 7 aylık evliyim. ilk defa göğüslerimde, her ikisinde de inanılmaz ağrı çekiyorum. sadece dokunmayla hissedilen bi ağrı yalnız, dokunma dışında herhangi bi ağrısı yok. 3-4 günde diğer kısımların ağrısı biraz hafifledi ama göğüs uçlarında hala ağrı var. böyle bi durumla karşılaşan varsa sebebini bana anlatabilir mi rica etsem. doktora gitmeli miyim acaba.

göğüs ağrısının nedenleri farklı olabilir
bence bir doktora görünmelisin

Slm Mutlaka doktora git. bende mastapatya olmustu.krem ve vutaminle gecti.senede bir kontrole gidiyorum. Goguste sis yoksa sadece dokununca agri varsa bence korkacak birsey yok. Ama mutlaka doktora git

Evet canım mutlaka doktora gitmelisin.belki göğüslerin fibrokistik yapıdadır,onlarda ağrı yapabiliyor kendimden biliyorum.Gerçi doktorun verebileceği bir ilaç yok ama yıllık ultrasonla takip ediliyor kistler.
Sağlıklı günler.

hamile olabilirsin. Ben hiç göğüslerimin acıdığını bilmezdim, hamile kalınca oldu.
Dokununca canım yanıyordu, hala öyle ama azaldı.
Korunmuyrsanız eğer evde bir test yap, eğer negatifse, mutlaka dr'a görün bence

kızlar bende de aynı olay vardı daha önceleri sadece adet dönemime yakın göğüslerim ağrırdı daha sonra her zaman ağrımaya başladı kendi kendime kontrol ederken göğüslerimden süt geldiğini fark ettim burdan ve internetten araştırmıştım prolaktin hormonu yükseldiğinde bu olurmuş ve doktora gittim kan tahlili yapıldı ve tahmin ettiğim gibi prolaktin yani süt hormonum fazla çalışıyomuş ama bazısından süt gelmiyebiliyomuş şimdi ilaç verdi ilaç bittikten sonra tekrar gidicem bakıcaklar bakalım düzelmiş mi ve malesef biz çocuk istiyoduk bu hormonun yükselmesi bebeğimin olmasını engelliyornuş bakalım hayırlısı ama mutlaka bir doktora gitmek gerekiyo çünkü herkesin rahatsızlığı farklı çıkabiliyor

Hamile olduğumu sanmıyorum çünkü adetimi bittiği 1 hafta falan oldu. Korunuyorumda üstelik. Birkaç gün daha bekleyip geçmezse eğer doktora gideyim o halde. Selena arkadaşım eğer doktora gidersem yazarım burada sorunun ne olduğu konusunu. Ama korkuyorum açıkcası doktora gitmeye de.

bencede dr gitmelisin bekleme istersen ağrı olduğu zaman git ki ona göre ne varsa (inş bişey çıkmazda)ortaya çıkar. bende aynı sorunu yaşıyordum prolaktin yüksek çıktı ilaç kullandım düştü ağrıda kalmamıştı adet düzensizlikleri varmı peki

merhaba bende 22 yaşımdayken göğüslerimde acayip ağrı hissedip dr ye gitmiştim ultrasonda fibro kistlerim olduğunu öğrendim aradan yıllar geçti kistlerim bana ben kistlerime alıştım

canım benim eğer korunma yöntemini hapla yapıyorsan...
yani doğum kontrol hapıyla korunuyorsan hiç korkma çünkü haptan kaynaklanıyor...
benim iki aydır davul gibi ve acayip ağrıyo....

evet ben doğum kontrolu olarak ilaç kullanıyorum ama yaklaşık 7-8 aydır falan kullanıyorum. adet düzensizliğim falan da yok. ama anlam veremedim bi türlü.

merhaba arkadaşlar banada yardımcı olursanız sevinirim gögüslerimde sertlik var bastırdığım zaman acıyo genellikle adet olucama yakın oluyo bu nuden olur daha öncedende benzeri bişey oldu sıvı geliyodu dr a gittim hormon testi yaptı bişey cıkmadı ilaç kullandım düzeldi çok endişeleniyorum günümüz kansere okadar yaygınki ilk o geliyo aklıma şimdiden teşekkürlera.s.

doğum kontrol hapıda aynı etkiyi yapmıştı bende baya acılar çektim yürüyemiyordum hapı bıraktım rahatladım.

doğum kontrol hapıda aynı etkiyi yapmıştı bende baya acılar çektim yürüyemiyordum acıdan hapı bıraktım rahatladım.

vakit kaybetmeden dr.gitmelisin ve dogum kontrol hapını kullanma bende ilk aylar kullandım ve göğüslerimde fibrokistik oluşmuş dogum kontrol hapı tetikliyor bırakmalısın demişti dr. ailemde meme kanserini çok gördüğüm için(anneannem ve 3 teyzemi bu yüzden kaybettik) bu konularda çok hassasım allah cümlemizi korusun. ihmal etme bi an önce git ve hayırlı haberlerle gel.

benim de göğüs ucunda yanma var içten sanki kasılıyo böle ağrısı çok kötü ama ağdetim yani bebek fln beklediğim de yok ama bu ay ilk defa korunmadık o da olmadı ağdet oldum şimdi düşünüom acaabaa hani hamile olupta ağdet görenler var ya ben de öle mi oldum ki diee!! bi de diorum göğsümde bişii mi var çok korkmaya başladım kızlar naapsam ki

kızlar hamile olabilirmiyim acabaa ben duyuyorum hamile olan çok var hem de 6 ay ağdet gören off çok kötüümm (((((((

hamile olup ta ağdet olan var mi acaba böle göğsünden şikayetçi olan varsa yazssin yada neler yapti anlatsin şimdiden saolun kizlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…