Gogusler Ne Zaman Sismeye Baslar

E

EU1

Ziyaretçi
Kizlar birsey sorucam yav.Gebeligin kacinci ayinda gogusler sismeye ve dolmaya basliyo.Benim normalde goguslerim buyuktu.Ama hamilelikten bu yana suanda bile hic sislik yok.Ne zaman sut dolacak merak ediyorum.Bilenler varsa yardimci olabilirmisiniz

vallaha benimkiler iyce sisti sari renkde cok acik degil sari renk ama akinti oldu bi kac defa ellemedim goguslerim normalde normaldi simdi anormal oldu buyudu de buyudu istemiyorum ben bunlari :)

O sividan bendende geldi.Korktum ama sordum normalmis.Benim aklim goguslerime takildi yani kuculduler hatta buyumek yerine.Yoksam sutummu olmicak Allah muhafaza yaaa :KK43:(

kiz sus delimisin agzindan yel alsin olmaz mi hic olur bak bebegin hayirlisiyla dogsun bi ceksin gogusunden bak gor bakalim saril saril sut akmazsa ay masallah yedi aylik olmusun canim ne guzel darisi bizlerin de basina insallah

Benimki de şişti yaaaa...
Ellenmiyor iççamaşırı bile acıtıyor artık..
Doğuma yakın kendimi hiç düşünemiyorum füze gibi ağzıma girecekler yakında çünküsırnaşık şey

Sagol corumlucadi valla icimi rahatlattin ne bileyim insanin kafasina takiliyo.Ilk zamanlar acirdi simdi acimiyorda valla sondu gariplerim :))) Evet canim ne cabuk geciyo zaman 7 aylik olduk hatta geciyo az kaldi.Suan valla kizim 5 dakka durmuyo yerinde cok fena tekmeliyo ben yaziyom o vuruyo :)) Sen nasilsin bu arada bayagi sIkIntili zamanlar gecirdin ama simdi cok iyisin dimi

Allah seni gulsah gece gece guldurdun beni benimkiler pek sonuk valla ne zaman sisecek bilmem.Aci ilk zamanlar vardi oda kalmadi niye acepp??

eh idare etmeye calisiyorum benimki de yavas yavas oynamaya basladi bugun iyce oynadi hala da oynuyor kurban olurum onlari verene ben
doktor bende bi hastalik bulmus kadin hastaliklarindan ama o an bebegimi gordugum zaman hastaligi bosverdim tedavi olursunuz dogumdan sonra dedi tamam dedim kafaya takmiom ama o gunden belli hep kabus goruyorum yarin randevum var doktorumda sorcam hastalik neyin nesi olumcul mu degil mi allahim ya iyce kafayi yedim bu bi haftadir sen bana sabir allahim
hem cinsiyetini de solemedi insallah onu da soler yarin benim icin dua edin emi

Ah canim hemen kotu dusunme yav olumcul falan deluuu.Kizarim valla.Sen bebislerini dusun kafani rahat tutki bebisi huzursuz etme.Insallah hersey yoluna girer.Dogumdan sonra tedavi olursun biter.Sen simdi bu bebisin icin hayaller kurmaya basla.Yarinda cinsiyetini ogrenirsen hemen buraya yaz ben catlarim yoksam tamammi canim :))

kızlar benım memişlerimde 4 aydan sonra şişmeye basladılarr hemde asırı sekılde
şimdi servise hazır oğlumu beklıyorlar :roflol:

allah sağlıkla doğmalarını nasip etsin

Benimkiler niye sismiyooooooooooooooooooooo yaaaaaaaaaaaaaaaaa senağlama

slm arkadaslar yaa benim goguslerim cok kucuk:KK43: insaAllah hamile kalinca buyurler diye dua ediyorum,istinasiz herkesin buyuyor degilmi?hamile kalmayi iple cekiyorum insaAllah Allah hayirli evlatlar nasip eder....ya buarada ben goguslerimin buyumelerini cok istiyorum cunku kucukler:KK43::KK43::KK43: Allah hepimize saglikli-hayirli evlatlar,kolay dogumlar nasip eylesin....
sevgilerimle.....

kızlar bende 11 haftalık hamileyim ama göğüslerim küçük şişme filan yok acaba henüz erken mi ?

X