göğüse göre uygun sütyen

tahinlikurabiye

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2013
42
0
80 b sütyen kullanıyorum ama sütyen ölçüm bu mu bilmiyorum bile. 75 kullandığımda da oluyo ama 2 ölçüde de göğüslerim üstten taşıyor. bunun sebebi ne anlamadım. nasıl sütyen kullanmalıyım, hangi marka hangi model yardımcı olur musunuz kızlaaaarr:KK3:

Tasiyor derken? Cok mu? Cok tasmiyorsa degistirme bence gogsun tamamini kapatmasi cok kotu durur.zaten bu sefer sirttan buyuk gelir.

İnan bana sutyen butun gogusunu toplarsa bir kere sirtindan buyuk gelecek ve tshirt vs giydiginde gogsun daha buyuk gozukecek.

ama sadece üstten taşıyor minimizer kullansam işe yarar mı kiii :KK28:

Minimizer tabii işe yarar.Mark & spencer mağazası, daha ucuz olsun dersen Penti mağazası
yaşadığın yerde varsa oraya git çalışanlar bedenine uygun çamaşırı ölçülerini alıp tesbit ederek verirler.
Sırt bol gelir diyenler için göğüs altından sırt ölçülür 75- 80- 85-90 ...vs olan ölçü odur
Göğüsü kaplayan yer yani cup ise A en küçük B -C- D- E- DE gibi büyüyerek gider.
Çok şişman biri göğüs çevresi yani sırtı 90 sa Göğüs küçükse 90 A alır
tam tersi zayıf kocaman göğüsleri olan biride 75 D alır.80 beden olan olan herkesin göğüs büyüklüğü aynı değildir.
80 A - 80 B- 80 C- 80 D gibi uygun olanı alıp kullanabilirsiniz.
Eskiden ithal çamaşırlarda olan bu uygulama artık yerli üretimlerde de var.

Minimizer tabii işe yarar.Mark & spencer mağazası, daha ucuz olsun dersen Penti mağazası
yaşadığın yerde varsa oraya git çalışanlar bedenine uygun çamaşırı ölçülerini alıp tesbit ederek verirler.
Sırt bol gelir diyenler için göğüs altından sırt ölçülür 75- 80- 85-90 ...vs olan ölçü odur
Göğüsü kaplayan yer yani cup ise A en küçük B -C- D- E- DE gibi büyüyerek gider.
Çok şişman biri göğüs çevresi yani sırtı 90 sa Göğüs küçükse 90 A alır
tam tersi zayıf kocaman göğüsleri olan biride 75 D alır.80 beden olan olan herkesin göğüs büyüklüğü aynı değildir.
80 A - 80 B- 80 C- 80 D gibi uygun olanı alıp kullanabilirsiniz.
Eskiden ithal çamaşırlarda olan bu uygulama artık yerli üretimlerde de var.

şu ölçülerin anlamını inanın ki şuan öğrendim hep yanlış seçiyormuşum demek ki:KK1: birazdan ölçücem mezuruyla sırtımın ölçüsünü ben küçük geldikçe 75 80 85 deniyorum akılsız kafam :KK1: çok teşekkür ederimmmmmmm :KK16:

Sirt kismin benim gibi cok darsa 70D yide dene canim.. Marks&spencer da 32D oluyor sanirim. Buda 75C ile gogus olcusu hemen hemen aynidir ama sirti daha dardir.

Son düzenleme:
X