Göğüs ucundaki dikleşme ve acı hamilelik belirtisimidir ?

daya25

BİZİ BİZE BIRAKMA RABBİM
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
644
7
kızlar dun aksamdan bu yana ara ara göğüs ucum dikleşiyo sertleşiyo ve üzerime bişi aldıgımda tshirt vs. acaip cnm yanıyor uclarına bişey değdiğinde.eşimle ilişkiye elden geldiğinde giriyoruz daha gecen ay bıraktık korunmayıda 25 nisanda en son adet gördm adetlerim 6 gün sürer ve 28yada 29 günde bir adet olurum. 1-3-4-5-8 mayısta ilişkiye girdik.göğüs uclarım daha önce hiç böyle olmazdı adet olsam bile eşimdende kaynaklı değil ama neden böyle anlamıyorum bide sağ kasıgımda bi agrı var belime dogru.acaba diyorum hamile kalma ihtimalim varmı gerçi daha cok erken ama ne bileym merak ediyorum hamilelik belirtileri arasında dedi bir arkadasım ama sizlere danısmak istedim bilgi verirseniz sevinirim.

gögüslerde hasssayiyet olabilir benim hamilelik belirtimde gögüs yoktu ama kasık ağrısı aşırı üşüme sanki adet olacakmış gibi kasık ağrısı vardı ve ağzımda metalimsi bi tat birde idrarının içinde sanki bişeyler var gibi küçük beyaz bişiler dikkat et bakalım eğer ki adetinde geçerse hemen test al yap yap inşAllah hamişşindir :KK16:

X