Göğüs ucunda kıl olanlar mutlaka baksın!

alternatftp

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2010
106
0
kızlar sağ göğsümde bi tane kıl verdi çektim dört tane çıktı yerinden ve kökü acımaya başladı.doktora gittim kıl olduğunu ve çektiğimi söyledim.sakın dedi.sakın kendi başına tüy falan çekme eğer seni çok rahatsız ederse plastik cerraha gidip aldır dedi.burdan kk bayanlarını uyarmak istedim :enbuyukkk:
teşekkürler..

benimde göğüs uçlarımda kıl var ben hep çekiyodum demek zararlıymıs saol hatırlattıgın için

plastik cerrahla ne alaksı var ki ? evet zararlı olabilir göğüs hassas sonuçta

ben pco nedeniyle gittiğimde doktor bana göğüs etrafındaki kılları çekme sakın, çok uzarsa makasla uçlarından kes dedi. koparınca memedeki süt bezlerine ve hücrelerine zarar verirsin dedi.

ben pco nedeniyle gittiğimde doktor bana göğüs etrafındaki kılları çekme sakın, çok uzarsa makasla uçlarından kes dedi. koparınca memedeki süt bezlerine ve hücrelerine zarar verirsin dedi.

bilmiyordum sayende öğrenmiş oldum... teşekkür ederim... a.s.

bende zararlı diye biliyorum kızlar ablam zamanında göğüsündeki sivilceleri sıkıyodu mikrop kaptı sonra doktor o bilgilerin yanında bunu da söyle rahatsız ederse makasla kes demişti:)

Bende de var. Genelde kısaltırım bir kaç defa aldım. Bekarken iyi de evlenirsem kısaltamam alırım mutlaka. Doktora gittim. Bunun için mi geldin dedi ve güldü. Genetiktir büyük ihtimalle dedi kan testi yaptı ama birşey çıkmadı.

Ama görüntü gerçekten çok rahatsız ediyor. Alamayacaksak her 2 günde 1 kesmek lazım gelecek mafoldumben

Paylaşım için çok teşekkürler...

Bende de var. Genelde kısaltırım bir kaç defa aldım. Bekarken iyi de evlenirsem kısaltamam alırım mutlaka. Doktora gittim. Bunun için mi geldin dedi ve güldü. Genetiktir büyük ihtimalle dedi kan testi yaptı ama birşey çıkmadı.

tatlım sen ne doktoruna gitmiştin peki?

kızlar bilmiyorum o gün doktora çok soru sorduğum için daha fazla soramadım neden niçin diye.ama doktor bu yani bi bildiği vardır illa ki.gözleri kocaman açıldı benim aldığımı duyunca.ben söylim sizin aklınızda bulunsun..

X