göğüs ucum yok .

melic38

boş hayyaller
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2013
492
103
arakadaşlar göğüs ucum sağ göğüsümde hafif belli ama diğer göğsüm sanki dümdüz acaba sıkıntımı var estetik olmam filanmı gerekiyor anlamadım bu benim için büyük bi problem oldu yardımcı olurmusunuz bebek düşünyorum korkuyorum emziremezssem die :KK43:

Canım benim sol gögüs uçu yok:KK43:
3 çoçuk annesiyim emzirirken başlarda çok sıkıntı çektim hamile kalmada bir sıkıntı olmaz,emzirirken sıkıtılı bunun için abaratlar veriliyor yani ilk bebek için teçrübesizlikten bayağı sıkıntı çektim .Şimdi senin gibi düşünüyorum en başından açaba bir dr görünsemeydi bence bir görünmende fayda var...

3 çoçuk annesiyim emzirirken başlarda çok sıkıntı çektim hamile kalmada bir sıkıntı olmaz,emzirirken sıkıtılı bunun için abaratlar veriliyor yani ilk bebek için teçrübesizlikten bayağı sıkıntı çektim .Şimdi senin gibi düşünüyorum en başından açaba bir dr görünsemeydi bence bir görünmende fayda var...
Çok morelim bozluyor annem git şu göğüslerini bi göster dior her gördüğünde kzııyor modelim bozluyor. Göğüs cerahınamı gidicem acaba bilmioyorumki

dra falan gitmene gerek yok,normal şeyler bunlar.estetikle de olmaz.bebeğini silikon göğüs ucuyla emzireceksin,belli bir süre sonra çıkacak zaten, o uca da gerek kalmayacak.dert edilecek bişey değil yani

Çok morelim bozluyor annem git şu göğüslerini bi göster dior her gördüğünde kzııyor modelim bozluyor. Göğüs cerahınamı gidicem acaba bilmioyorumki
Morelini bozma tatlım :KK60:eğer estedik açısında rahatsızan bence görün :KK66:ama sağlık açısından herhangibi bir sorun olmuyor :KK19:evet bebekte biraz teçrübeszizlik oluyor ama sağlık açısından önemli değil:KK19:

Teşekkür ederim kızlar biraz daha rahatladım arkadaşımında yokmuş bebeği emziremiyor çok üzülüyorum silikon uç aldı ama sağıyor bebek almıyor mama içiyor sürekli çok uğraştılar şimdi 4 aylık bebek hiç anne sütü almadı ilk 1 hafta içti bidaha içiremedilir şimdi tosun olmuş boş fıs yani gözümde saglıklı değil mamayla beslendiği için mama gdo zaten bebek kilolı duruyor alakası yok bende üzülüyorum bende böle uğraşıcam die inşallah yaşamam

valla ben 9 ay boyunca silikon uçla emzirdim,sonra bi 9 ay da uçsuz emzirdim(artık çıkmışlardı)bi de emzirme konusu sabır işidir ve gerçekten istemekle de alakalı,hemen pes etmeyip mücadele edersen bi şekilde emzirilir diye düşünüyorum(istisnalar vardır muhakkak,bebeğin ısrarla reddetmesi gibi)eğer mamayı dayarsanız bebek ona alışır,ama mücadele edip emzirirseniz hele de sütünüzün çok gelmesi için çaba sarfederseniz o bebek emer.bir gün çocuğunuz olursa aklınızda bulunsun:sabır ve mücadele... unutmayın :KK66:

valla ben 9 ay boyunca silikon uçla emzirdim,sonra bi 9 ay da uçsuz emzirdim(artık çıkmışlardı)bi de emzirme konusu sabır işidir ve gerçekten istemekle de alakalı,hemen pes etmeyip mücadele edersen bi şekilde emzirilir diye düşünüyorum(istisnalar vardır muhakkak,bebeğin ısrarla reddetmesi gibi)eğer mamayı dayarsanız bebek ona alışır,ama mücadele edip emzirirseniz hele de sütünüzün çok gelmesi için çaba sarfederseniz o bebek emer.bir gün çocuğunuz olursa aklınızda bulunsun:sabır ve mücadele... unutmayın :KK66:

çok doğru sabır gerekiyor inşaallah ümit ediyorum ben hep anne sütünden yanayım inşallah zorluk çıkmadan olur

2 çoçuk annesiyim emzirirken başlarda çok sıkıntı çektim hamile kalmada bir sıkıntı olmaz,emzirirken sıkıtılı bunun için abaratlar veriliyor yani ilk bebek için teçrübesizlikten bayağı sıkıntı çektim .Şimdi senin gibi düşünüyorum en başından açaba bir dr görünsemeydi bence bir görünmende fayda var...

Bendede vardı.Hamileyken farkedip eşimle doktara gitmistik.Önceden biraz araştırmıstım.Göğüs kanseri vs.yaziyodu cok korkmustum.Doktor kanser sanmama çok güldü olabilir dedi banyoya girmeden önce var yani usuyunce sonra dumduz.Bide sertlik vardı göğsümde. Ama bir sorun cikmadı simdi düzeldi Allah'a sşükür.

X