göğüs ucu ve başka bir problemi

seminay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2010
317
0
evet kızlar ben tamamen görüntüden rahatsızım göğüs ucunun rengini açan bir krem veya bir ilaç yokmudur acaba ya lütfen bilen varsa yazsın çok aradım ama bulamadım:gitme::çok üzgünüm:

evet kızlar ben tamamen görüntüden rahatsızım göğüs ucunun rengini açan bir krem veya bir ilaç yokmudur acaba ya lütfen bilen varsa yazsın çok aradım ama bulamadım:gitme::çok üzgünüm:

Doğal olan bir şeye müdahele etmek istenmeyen sonuçlar doğurabilir,hem neden rahatsız oldunuz ki onlar o renk güzeller :))

kimisinin pembe tonlarında olur kimisinin kahverengi tonlarında. siz hangi renk olmasını arzu ediyorsunuz rengi açma derken kaldı ki genetik birşey bu

ben bir ilaç buldum inşallah işe yarar finale whitening krem var onun göğüs ucu pembeleştiricisi varmış ondan aldım bugün itibariyle başladım bakalım ne olacak pembe olsun istiyorum daha seksi duruyor:eek:

beyaz tenliyim ama uçları kahverengi canım ben pembe renkli olsun istiyorum

Bu imkansız gibi bir şey. Göğüs ucu rengi tamamen genetik.
Seni de sanırım her beyaz tenlinin göğüs ucu pembe olur diye kandırmışlar. İnsanlar çok biliyorlar. :KK1: Çeşit çeşit beyaz ten var, sarı beyaz, pembe beyaz, fildişi beyaz vs. Kimisinin göğüs ucu pembe, kimisinin kahverengi.
Benim tanıdığım çok beyaz, mavi gözlü, sarışın bir kadının göğüs uçları onun kadar beyaz olmayan benimkilerden daha koyuydu(emzirirken görmüştüm). Gerçi emzirenlerin koyulaşır göğüs uçları ama onunki baya baya koyu kahveydi. Yani ten rengine bakmıyor bu durum, tamamen yapısal.
Hem hassas bir bölge, görüntüsü yüzünden riske atmaya gerek yok. :KK34:

Anladım canım haklısın ben beyaz tenlilerin pembe olması gerekiyor diye düşünüyordum anormallik hissetmiştim kendimde
gerçi kremleri varmış ama pek de gerek yok yani

X