Göğüs ucu tüyleri

Gunes1111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2022
161
75
Merhaba hanımlar,

Göğüs ucumda asla dökülmeyen siyah uzun tüyler var. Cımbızla alsam batık oluyor o da göğüste enfeksiyon riski getirirmiş iyi değil deniyor. Ama çok rahatsız ediyor. Makasla kessem tam kesilmiyor siyah kalıyor görünüyor sert sert.
Var mı bir çözümü bunun

Lazer

Bendede aynı problem var hormonlarla ilgili mi acaba
Hormon testi yaptırdım tam adet döneminde. Testesteron hafif yuksekti ama doktor bu kadardan bir şey olmaz dedi. Bir kadın doktoruna daha bakilicam. Ama yine de ilaç kullanmak olan kılı yok etmez deniyor olmayan yer yok ki

Lazer de çoğaltıyor da. İğneli göğüs ucuna yaptırsam bir zararı olur mu onu düşündüm
İlk seansda yüzde 90 zayıflatır iğneli . Asla lazer yaptırmayin Recep İvedik göğsüne donersiniz. En fazla 2 seansta hallolur . Benim tek seansta bitti . Ama heryeri önermiyorum iyi bir yer bulun bulabilirseniz doğa iğneli epilasyon dan randevu alın .

Gogsunuz mi yaptırmıştıniz siz de göğüs ucuna

Ben iğneli epilasyona gidicem bakalım iyi olursa dizede derim istanbul Kadıköy de
Bende ordaki kıllardan rahatsızlık duyuyorum

Ben iğneli epilasyon yaptırıyorum 4 5 seans oldu çok inceldi ve azaldılar

Merhaba, ben de doğa’ya yeni başladım. Dakik ücreti diğer merkezlerden çok daha yüksek. Başka yerlerde iğneli epilasyon yaptırmadığım için aradaki farka değer mi bilemedim. Siz hangi bölgelerinizi yaptırdınız ve sonuç aldınız mı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Merhabalar ben dört tane yer değiştirmiş ve hatta doğa hanımdan daha daha pahalı yerlere gitmiş biri olarak (ki evimin hemen dibindeki meşhur bir sitenin içinde bir tanesi doğa hanım bana uzak olmasına rağmen o yerden vazgeçip doğa hanıma gidiyorum) doğa hanımın el isciliginin üzerine tanımam . Ben çene ve boyun bölgem de daha önce gittiğim farklı bir yerde yanlış ve fazla akım verilmesinden dolayı dalga dalga bir görüntü olmuştu çene altim ve boynumda . Tekrar doğa hanıma yeniden başladığım zaman bunlar dahi kalmadı. Şuan yüzümdeki ayva ve ince tüylere giriş yaptık yüzümde mezoterapi etkisi bile oldu puruzsuzlesti. Annem dahi sordu yüzüne işlem mi yaptırdın diye Yaza kadar yüzümü cam gibi pürüzsüz yapmak istiyorum çünkü . Doğa hanımdan çok ama çok memnunum . Üçe beşe bakmayın doğa hanıma gidip ömürlük kurtulun. Ailemden arkadaşlarımdan birçok kişi igneliye gidiyor yüzü yanan, yesil-mavi moraran kararan ne ararsanız var . Bende bunlar asla olmadı ve iki seansta dahi baya azaldı şuan ben tamamen keyfimden yüzümde cam efekti yakalamak için gidiyorum .

Son düzenleme:
2018 de doğa hanıma koltuk altı ve göbek bölgesine de gitmiştim o dönemden sonra uzak olduğu için bırakıp bir süre ağda ve tras bicagina donmeme rağmen göbeğim hiç cosmadi mesela . Yüzümde hiç eski haline dönmedi. Keşke o dönem hiç bırakmasaydım şimdi vücudumda kıl yoktu. Bacak ve kollarıma lazere gidiyorum seanslarim bitsin ordan sonra da doğa hanıma gidicem bu bolgelere asla pişman değil afaki bir fiyat değilim valla helal hoş olsun . Kadın elini attığı yerin kılını kurutuyor

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…